Apdovanojimų komisijoje ir teikėjų gretose – žinomiausi šou pasaulio veidai

Visuotiniame žiūrovų balsavime dalyvavo per 400 žmonių, o pusę vertinamojo balo turėjo kompetetingos komisijos balsavimas, kurį sudarė skirtingų sričių ekspertai: Aktorius Vytautas Rumšas, tapęs ir renginio vedėju, Hanner“ vadovas Arvydas Avulis, dizainerė Julija Janus, maisto kritikas bei rašytojas A. Užkalnis.

Taip pat ir D. Žemaitytė, mokslo srities ekspertai V. Tomkus, A. Čenys, V. Proscevičius, žurnalo „Valstybė“ vyriausias redaktorius E. Eigirdas, inovacijų ekspertas A. Dulkys, „BOD Group“ vadovas V. Janulevičius, kulinarijos knygų autorė Nida Degutienė bei VMG įkūrėjas Alfas Ivanauskas.

Įspūdingo renginio metu nominacijų teikimas vyko tiek prieš patį renginį, tiek renginio, tiek reklaminių pauzių metu, o nominacijas teikė žinomi pramogų pasaulio veidai: aktorė Ineta Stasiulytė – Liva, komisijos narė Nida Degutienė, dizainerė Julija Janus, fotografas Nerijus Paluckas, olipinis prizininkas irkluotojas Saulius Ritter.

O taip pat – laidų vedėja Kristina Rimienė, Naktinės Personos, Raminta Vyšniauskaitė, Agnė Juškėnaitė, Džiugas Siaurusaitis, TV3 vadovė Laura Blaževičiūtė, „Topo grupės“ valdybos narys Aurelijus Rusteika, Merūnas ir Erika Vitulskiai, Alfas Ivanauskas, iliuzionistas Rokas Bernatonis , o apie tautos prekės ženklo laimėtoją paskelbė šou programoje pasirodęs Donatas Montvydas, kuriam voką į sceną motociklu atvežė Red Bull kaskadininkas.

Ant 30 metrų ilgio scenos – kaskadiniai ir inovatyvūs žvaigždžių pasirodymai

Įspūdingame renginyje kurio šeimininkais tapo Vytautas Rumšas ir Indrė Kavaliauskaitė, netruko sudėtingiausių ir efektingų pasirodymų. Į efektingo pasirodymo sceną dainininkas Donatas Montvydas šį kartą nusileido tiesiog... iš palubės ir atliko televizijos žiūrovams dar nematytus kaskadinius triukus, atlikėjo Vaido Baumilos pasirodymas nukėlė į postapokaliptinę ateitį,

Naktinės personos pakvietė į dūmų ir lazerių šou, vienas sudėtingiausių ir laukiamiausių šou numerių pirmą kartą Lietuvos scenoje sukurė inovatyvų papildytos realybės Monikos Liu pasirodymą, kuriame atlikėja dar ir... levitavo, o netikėto šou uždarymo numerio žvaigžde tapo vokalo karalienė Rosita Čivilytė!

Technikos nugalėtojų apdovanojimai šiais metais buvo palydėti ne tik dainininkų pasirodymais, bet ir profesionaliais choreografiniais numeriais bei neįtikėtinu du pasaulio Gineso rekordus turinčio Roko Bernatonio magijos šou, kuriam atlikti iliuzionistas pasikvietė pasaulinio lygio žonglierių Niels Duinker, kuris apdovanojimų scenoje žongliravo... planšetėmis!

Apdovanojimuose sužibėjo ir gerai pažįstamas pareigūnės Livetos Pusvaškės – Livos personažas iš komedijos „Gautas iškvietimas“. Šiems apdovanojimams pasivadinusi TechLiva, pareigūnė ne tik tik įteikė keturias nominacijas, bet ir paaiškino, kaip virtuvinius ir buities prietaisus panaudoti grožio procedūroms.