Šįkart pirmoji vieta atiteko „radistams“ Rolandui Mackevčiui ir Jonui Nainiui už bene skandalingiausią projekto pasirodymą – pirmą kartą kartu iššūkį vykdę vyrai turėjo virsti seksualiosiomis šokių grupės „Rokada“ šokėjomis, kurias visi geriausiai pažįsta iš estrados princo Ryčio Cicino koncertų.

Įspūdingą šokį „radistai“ atliko pasidabinę pilnais „Rokados“ kostiumais, kurie jau tapo grupės skiriamuoju ženklu: milžiniškomis plunksnų uodegomis, miniatiūriniais blizgančiais šortukais, bei milžiniškais aukštakulniais. „Ačiū už tą vyriškumą, kurio jūs nepraradote“, - vaikinus gyrė komisijos narė Beata Nicholson, tačiau ir komisijos, ir dalyvių nuomonės išsiskyrė bandant išrinkti, kuris ir vyrų atrodė įspūdingiau.

Antroji vieta atiteko atlikėjai Irenai Starošaitei ir Erikai Vitulskienei, kurios pademonstravo, kokių triukų išmoko su sukamaisiais lankais. Moterys neslėpė, kad iššūkis pasirodė sunkesnis, nei abi manė iš pradžių – po savaitės treniruočių I. Starošaitės rankas puošė milžiniškos mėlynės, o E. Vitulskienė pripažino pirmą kartą pasijutusi sugniuždyta morališkai.

Trečiąją vietą užėmė atlikėja Donata GutauskienėLaisva ir choreografas Jurijus Smoriginas, kurie visą savaitę mokėsi vietnamietiškų Niat Nam kovos menų. Labiausiai visus pribloškė pasirodymo vieta, kai Laisva nuoga nugara atsigulė ant pažertų stiklo šukių, ant jos pilvo buvo uždėta lenta su ilgomis sukaltomis vinimis, o ant jos viršaus dar užlipo pats J. Smoriginas.

Paskutinė viena ir vos po vieną balą liko atlikėjams Donatui Čižauskui ir Liepai Norkevičienei, kurie kartu su iliuzionistu Mantu Wizard paruošė išties kerintį magijos pasirodymą. Tokie laidos rezultatai įneša dar didesnę intrigą į bendrą projekto taškų lentelę: pirmoje vietoje esančią Liepą pirmą kartą pasivijo R. Mackevičius. Tuo tarpu jo porininkas J. Nainys vis dar yra lentelės dugne, tačiau dabar jam toje pačioje pozicijoje kompaniją palaiko ir Laisva. Didysis projekto finalas – jau kitą savaitę, o jame paaiškės, kas iš visų dalyvių gali vadintis drąsiausia Lietuvos pramogų pasaulio žvaigžde.