T. Augucevičius kartu su kolege G. Malinauskaite, padedami profesionalaus šefo Reinaldo Janonio, itin netikėtoje vietoje, žirgyne, ruoš neįprastus pusryčius. Aktoriai gamins „ežiukus“ su kreivabudėmis ir lašiša.

Vieta romantiškiems pusryčiams pasirinkta neatsitiktinai – juodojo humoro komedijoje aptariamos kuriozinės situacijos, kurių epicentre atsiduria pareigūnai bei nusikaltėlių kvailumas. Kolegų paruošta staigmena I. Stasiulytę ir nustebins, ir pradžiugins.

Ineta Stasiulytė
Foto: TV3

„Nu, žinok, fantastika, aš esu sužavėta visiškai. Labai netikėtai, nes visiškai kitam buvau nusiteikus. Labai geras jausmas“, – šypsodamasi šeštadienio rytą laidoje džiaugsis I. Stasiulytė.

Nepriekaištingų kūno formų aktorės teigimu, valgydama ji savęs per daug neriboja ir atsižvelgia į organizmo poreikius. „Jeigu aš nenoriu, nevalgau, jei noriu – valgau labai daug“, – laidoje šypsosis I. Stasiulytė.

Tiesa, aktorė prisipažins, kad jos rankinėje visuomet galima rasti saldumynų: „Saldumynų mano rankinėje visada yra. Kolegos žino, kad jeigu kažkas nori ko saldaus, tai jau pas Inetą kreiptis.“

Ineta Stasiulytė
Foto: TV3

Prie aktorės pusryčiauti žirgyne prisijungs ir vienas iš policijos komisarų, su kuriuo I. Stasiulytė nuspręs ir pajuokauti – pasiūlys pagauti ją, kaip nusikaltėlę. „O jeigu aš dabar pradėčiau bėgti, tai jūs mane pagautumėt?“ – laidos filmavime domėjosi aktorė ir netrukus įvykdė sumanymą.

Linksmą ir atvirą garsių aktorių interviu, daugybę naudingų maisto gaminimo patarimų TV3 žiūrovai išgirs jau rytoj, šeštadienį, 9.00 val. kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.