Šiame sezone projekto „Muzikinė kaukė“ scenoje susirungs net dešimt garsenybių, kurios įsikūnys į Lietuvos ir pasaulinio lygio atlikėjus. Dėl geriausiojo vardo kausis: šokėjas ir renginių vedėjas Tadas Rimgaila, viena profesionaliausių Lietuvos atlikėjų Rūta Ščiogolevaitė, grupės „Pop Ladies“ narė Anžela Adamovič, laidos „24 valandos“ žurnalistė ir dainininkė Donata Gutauskienė-Laisva, rusų dramos teatro aktorius Valentinas Krulikovskis, grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, legendinis dainininkas Arvydas Vilčinskas, projekto „Lietuvos balsas“ dalyviai – Vytenis Kaluškevičius ir Karolina Juškaitė-Carol, atlikėjas Tadas Juodsnukis.

DELFI kviečia pasivaikščioti po projekto „Muzikinė kaukė“ užkusilius:

Trečiadienio popietę vykusio laidos filmavimo metu šie dešimt atlikėjų bei aktorių įsikūnijo į Lietuvos ir pasaulio garsenybes. Donata Gutauskienė-Laisva tapo Violeta Riaubiškyte, Valentinas Krulikovskis atliko „Depeche Mode“ dainą, Tadas Rimgaila įsikūnijo į Vytautą Šiškauską, Rūta Ščiogolevaitė į Tiną Turner, Tadas Juodsnukis – Irūną Puzaraitę, Vytenis Kaluškevičius į „Coldplay“, Karolina Juškaitė-Carol į Seleną Gomez, Arvydas Vilčinskas – Eugenijų Ostapenko, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė – Jennifer Lopez, o Anžela Adamovič – Birutę Dambrauskaitę.

Prieš lipdami į sceną atlikėjai net kelias valandas praleidžia grimerinėje. Čia jiems keičiamos šukuosenos, derinami perukai ir daromas sceninis grimas. Kai kurias garsenybes pastarasis taip pakeitė, kad buvo sunku pažinti, kas slepiasi po grimu.

Kone daugiausia komisijos aikčiojimų ir pagyrų sulaukė Donata Gutauskienė, kuri taip įkūnijo Violetą Riaubiškytę, kad jas buvo sunku atskirti. Po storu grimu paslėptas Tado Rimgailos veidas irgi tapo paslaptimi daugeliui aplinkinių. Vyras taip pasikeitė, kad nežinančiam, kas gi įsikūnijo į Vytautą Šiškauską, atpažinti Tadą taptų kone neįmanoma užduotimi. Ne mažiau pokyčių po kelias valandas trukusio pasiruošimo pademonstravo ir Rūta Ščiogolevaitė. Atlikėja įkūnijo legendinę Tiną Turner.

Akimirkos iš projekto užkulisių ir filmavimo: