„Humoro jausmą apibrėžti yra labai sunku. Vieniems žmonėms juokingi vieni dalykai, o kitiems kiti. Šis projektas bus išskirtinis tuo, jog pasijuokti galės tiek patys mažiausi LRT žiūrovai, tiek vyresnio amžiaus žmonės. Nesiorientuojame į konkretaus amžiaus auditoriją. Norime, kad nuo šiol visose šeimose sekmadienio vakarais skambėtų juokas ir lietųsi geros emocijos“, – sako projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Projekto „Lietuvos humoro lyga“ vedėjas – žodžio kišenėje neieškantis Andrius Rožickas, nepaliekantis abejingų savo humoro jausmu ir taikliais pastebėjimais. Dėl geriausiojo vardo projekte rungsis humoro mėgėjų grupės ir specialiai šiam projektui iš pavienių artistų suburti kolektyvai.

„Šis projektas atgaivins žmonių norą juoktis. Yra daugybė humoro kolektyvų, kurie juokina pilnas sales žmonių. Tačiau jie yra primiršti, nesulaukiantys pelnyto dėmesio ir įvertinimų. Norisi įpūsti žmonėms noro burtis į kolektyvus ir juokauti“, – sako S. Urbonavičius-Samas.

Komandoms vadovaus profesionalūs ir ilgametę sceninę patirtį turintys aktoriai: Sakalas Uždavinys, Darius Petkevičius, Šarūnas Banevičius ir Darius Auželis. Visi iki vieno tvirtina – į projektą atėjo nugalėti! Scenos profesionalų negąsdina ilgos valandos repeticijų salėse, kurias teks praleisti su humoro grupėmis. Kiekvienas nori pasirodyti kuo geriau ir pelnyti komisijos balus. Laidos pabaigoje burtų keliu išrinkti komandų vadovai susirungs improvizacinėje rungtyje, kurios metu bus galima laimėti papildomų taškų savo komandai. Svarbiausias komandų kapitonų tikslas – garantuoti projekto dalyviams ir žiūrovams gerą nuotaiką.

„Lietuvos humoro lygos“ komandų pasirodymus vertins aktoriai Rimantas Bagdzevičius, Asta Baukutė ir Robertas Aleksaitis. „Tik rungiantis atsiranda noras tobulėti ir viską padaryti kaip įmanoma geriau. Todėl jau pirmosios laidos metu grupės išgirs tiek aštrių pastebėjimų, pagrįstos kritikos, tiek pagyrų ir susižavėjimo kupinų pastabų“, – žada S. Urbonavičius-Samas.