Vakaro lyderėmis tapo fantastišką akrobatikos pasirodymą ant ore kabančių lankų parengusios atlikėjos Liepa Norkevičienė ir Donata Gutauskienė – Laisva. Merginos vieną po kito demonstravo kvapą gniaužiančius triukus, be jokių apsaugų kabėdomos keturių metrų aukštyje, ir tai joms uždirbo maksimalią sumą taškų – po 4 kiekvienai.

Antrąją vietą užėmė Erika Vitulskienė ir Donatas Čižauskas, atlikę pasirodymą su arbaletais ir oriniais šautuvais. Daugiausiai įtampos visiems sukėlė tai, kad visus šūvius arbaletu prašovusi E. Vitulskienė toliau nutaikė orinį šautuvą į D. Čižauską, atsistojusį prie taikinio. Visgi čia šūviai skriejo taikliai, ir visus išgąsdinęs D. Čižauskas nenukentėjo.

Trečioji vieta atiteko Jurijui Smoriginui ir Rolandui Mackevičiui, kurie parengė šokius ant stulpo. Sužavėta R. Mackevčiaus žavesio ir jėgos, pademonstruotos ant stulpo, komplimentus gausiausiai žarstė komisijos narė Beata Nicholson.

„Jeigu tu nebūtum laimingai vedęs, o as nebūčiau laimingai ištekėjusi… Oi tada būtų“, - flirtavo B. Nicholson.

Paskutinėje vietoje liko iki šiol pergalingai žingsniavusi Irena Starošaitė, kuri pasirodė kartu su Jonu Nainiu. Jų ugningi romų šokiai uždegė ne tik žiūrovus, bet ir juos pačius – lemiamu momentu J. Nainys čiupo I. Starošaitę į glėbį ir pabučiavo ją ilgu bei aistringu bučiniu.

Nepaisant to, abu partneriai gavo tik po vieną tašką.

Ši laida gerokai pakoregavo ir rezultatus galutinėje lentelėje. Iki šiol vienvalde projekto lydere buvusią I. Starošaitę pasivijo Liepa – abi moterys turi po 12 taškų. Oro akrobatikos pasirodymas iš dugno ištraukė ir Laisvą – atlikėja pašoko net iki trečios vietos. Įpusėjus sezonui, paskutinėje vietoje liko Jonas Nainys.