Nors I. Starošaitė nuo pat repeticijų pradžios jautėsi tarsi žuvis vandenyje, daugiau sunkumų kilo J. Nainiui. Puikiai šokantis vyras greitai išmoko šokio žingsnelius, tačiau pasirodymo režisieriai ir „Sare roma“ lyderis, atlikėjas Ištvanas Kvik jį kritikavo, esą J. Nainys neperteikia tikro romų charakterio ir scenoje atrodo tarsi strikinėjantis vaikas.

„Šis pasirodymas – tai ne vien šokis, čia tikrai ne šokyje esmė. Čia svarbiausiai gerai atlikti vaidmenį, suvaidinti tą dramą tarp mūsų. Tai man turbūt ir sunkiausia – suvaidinti meilę“, - atskleidė J. Nainys, kuris šokio metu turėjo suvaidint I. Starošaitės pagrobimą ir piršlybas jai.

Tačiau išėjęs į sceną J. Nainys abejingų nepaliko. Jaudulio bei adrenalino užvaldytas vyras lemiamu momentu čiupo I. Starošaitę į glėbį ir pabučiavo ją ilgu bei aistringu bučiniu, kuris ant kojų pakėlė visą studiją.

„Jonai, tu esi pats laimingiausias šunsnukis Lietuvoje, nes tau pavydi tūkstančiai vyrų, kurie norėjo pabučiuoti Ireną. Neslėpsiu, kad aš irgi tokį norą turiu, ir labai didelį“, - netramdydamas emocijų pasirodymą komantavo komisijos narys Tomas Langvinis.

„Mes su Laisva savo žvitriomis akimis matėme, kad po to bučinio Irenai irgi tarsi kokia turbina įsijungė“, - susižavėjimo pasirodymu neslėpė atlikėjos Laisva ir Liepa. „O kodėl jūs galvojat Ala Pugačiova sau pasirenka vis jaunesnius vyrus?“ – pati trykšdama pergalinga nuotaika nusijuokė I. Starošaitė.
Po pasirodymo J. Nainys atskleidė, kad dėl to bučinio net tarėsi su savo žmona Simona Naine.

„Šiandien ryte su žmona valomės dantis, ir aš jau sakau – mažyti, kaip galvoji, ar aš galiu pabučiuot Ireną? O ji išspjovusi pastą gūžtelėjo pečiais: „Jei nori, tai bučiuok“, - nusijuokė J. Nainys.

„Aš mačiau, kad tu norėjai, kad tas bučinys truktų dar ilgiau. Jis buvo fantastinis, ir aš neabejoju, kad Simona, kai pamatys tai, tikrai kalbės kaip, nei ryte“, - J. Nainį perspėjo T. Langvinis.

Visgi net ir tokia aistra nebūtinai atneš šiai porai pergalę – šį sekmadienį visi dalyviai pristatys ypač dramatiškus ir net pavojingus pasirodymus. Liepa ir Laisva LNK žiūrovams atliks įspūdingą akrobatinį pasirodymą ore, Jurijus Smoriginas ir Rolandas Mackevičius – pritrenkiančius šokius ant stulpo, o Erika Vitulskienė nutaikys ginklą į gyvu taikiniu tapusį Donatą Čižauską.