Realybės šou išgarsėjusiai Viktorijai Šaulytei televizijos kameros ir dėmesys – ne naujiena. Mergina filmavosi keliuose lietuviškuose serialuose, anksčiau intensyviai šoko pramoginius šokius ir kartu su stilistu Joringiu Šatu yra sukūrusi drabužių prekės ženklą.

Laidoje „Virtuvės istorijos“ paaiškės įdomūs faktai apie saldžiąją realybės šou porą. „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ nugalėtoju tapęs pasaulio mišrių kovų KOK čempionas Julius Mocka pasakos, kad dabar jo ir Viktorijos santykiai – ypač šilti ir gražūs.

„Džiaugiuosi, kad likimas mus suvedė. Viskas dabar gražu, gal net gražiau. Dabar turime laisvę, turime sąlygas daryti, kas mums patinka. Dabar tas laikas pats gražiausias, pradžia tokia“, – šypsodamasis laidoje pasakos vaikinas.

Tuo tarpu Viktorijos lauks staigmena – profesionalus šefas ir maisto stilistas Reinaldas Janonis, merginos mama, sesė ir geriausias draugas Joringis slapta jai paruoš aštrų rytietišką patiekalą.

Šį kartą maisto gamyba visi susirinkusieji užsiims kiek neįprastoje vietoje – SPA centre, pirčių, baseinų ir sūkurinių vonių apsuptyje. Tokia vieta pasirinkta visai neatsitiktinai – žavoji porelė galės mėgautis ne tik vienas kito dėmesiu, bet ir vandens pramogomis.

Rubrikoje „Patiekalai už 10 eurų“ laidos vedėja Sandra Daukšaitė-Petrulėnė šį kartą džiugins dar viena nauja idėja – vengrišku guliašu. Norintiems sutaupyti ši rubrika – tikras atradimas, mat kaskart gaminamas patiekalas, kurio turi pakakti keturių asmenų šeimai.