„Čia jau Radžis2 prasideda, Radžio antroji versija. Kaip Radžiuką tekdavo už pažastų temptis į repeticijas, tai atrodo, ir su Donatu bus tas pats vargas“, – laukdama partnerio kalbėjo Laisva.

Porai šią savaitę teko fizinis iššūkis – kartu su „Lietuvos ryto“ krepšinio komandos palaikymo šokėjomis jie turės paruošti daug fizinių jėgų reikalaujantį šokį su šokdynėmis. „Manau, kad jam labai sunkiai seksis šokinėt su virvute – nenoriu žmogaus įžeist, bet gal tai ir dėl antsvorio“, – iš tolo stebėdama pagaliau pasirodžiusį D. Čižauską kalbėjo Laisva.

Donatas Čižauskas
Foto: LNK

„Sakau jam, kad bent alučio nebegertų, nes alutis pučią pilvą. Telefonu lyg žadėjo truputį sustabdyti kraniuką... Jei nepasiseks mūsų šitas pasirodymas ir komisija mus už tai nubaus, tai tikrai bus tik Donato kaltė“, – skundėsi atlikėja.

„Labai nesidžiaugiu Donatu kaip partneriu, nes man atrodo, kad jis toks „prie tinginio“. Dabar labai liūdna dėl to esu, be nuotaikos, kai žinau, kad vietoje Jono reiks užduotį daryti su Donatu“, – neslėpė atlikėja jau po pačios pirmos repeticijos.

Tuo tarpu pats D. Čižauskas nusiteikęs kur kas geriau. „Kažkada vaikystėje teko lengvąją atletiką sportuot, tai mus reikėdavo 15 minučių su šita virvute atšokinėti“, – numojo ranka jis. „Aišku, Donatai gal ir atrodo sunku – kol vieni sportavo vaikystėje, kiti turbūt rūkė cigaretes už kampo. Ji čia jau po poros šuolių pradeda dusti. Ir dar galvoja, kad čia man neišeis. Nors kol kas tai čia neišeina jai“, – į Laisvos priekaištus atsakė D. Čižauskas.

„O mano pilvukas yra normalus vyriškas pilvukas, čia ir yra mano žavesys“, – atsakė D. Čižauskas į Laisvos komentarus apie svorį. Abu dalyviai galutinėje lentelėje yra labai arti vienas kito – Donatas po dviejų laidų turi surinkęs 6 taškus, o Liepa – 5. Šiuo metu projekto lyderė yra Irena Starošaitė, per dvi laidas surinkusi 7 taškus iš 8 galimų.