Kiekvienoje laidoje dalyviai savo pasirodymus atlikinės su vis naujais porininkais. Šią savaitę triumfavo atlikėja Donata Gutauskienė – Laisva ir TV bei radijo laidų vedėjas Jonas Nainys. Ta pati pora kartu dirbo ir prieš savaitę, tačiau sulaukę mažiausio komisijos įvertinimo dalyviai neslėpė, kad motyvacija stengtis buvo gerokai kritusi.

Šią savaitę Laisva ir J. Nainys turėjo virsti tikromis „Lietuvos ryto“ krepšinio komandos palaikymo šokėjomis. Nors pradžioje abiems tai kėlė juoką, pora netruko įsitikinti, kad lengva nebus. „Tragedija kažkokia, negaliu į save veidrodyje žiūrėti, atrodau kaip durnė paskutinė. Nuoširdžiai. Nesuprantu, nepagaunu nieko, bus belekas“, - vos pradėjusi treniruotis kalbėjo Laisva.

J. Nainys, sužinojęs, kad ir pats turės atlikti merginos rolę, neslėpė dvejonių. „Kažkaip bijau, kad viskas neatrodytų neskoningai, o atrasti tą balansą, kai vyras persirengia moterimi, labai nelengva“, - kalbėjo projekto dalyvis. Galiausiai abu poros nariai už savo nuotaikingą pasirodymą gavo po maksimalų įvertinimą – po keturis taškus.

„Tai buvo pats didžiausias iššūkis vyrui – nepasijuokti nei iš savęs, nei iš moterų, ir Jonui tai pavyko. Šįvakar mano akyse tu tapai dvigubai didesniu vyru“, - pagyrų J. Nainiui negailėjo komisijos narė Rūta Ščiogolevaitė.

Vertinant poras komisijos narių ir dalyvių vertinimai išsiskyrė, ir galutinėje vakaro lentelėje net dvi poros pasidalino trečią ir ketvirtą vietas – gatvės šokius atlikę Donatas Čižauskas ir Erika Vitulskienė, bei pritrenkiantį būgnų šou surengę Liepa Norkevičienė ir Rolandas Mackevičius. Antrąją vietą sekmadienį užėmė choreografas Jurijus Smoriginas ir atlikėja Irena Starošaitė – pora visus pribloškė įspūdingu akrobatiniu pasirodymu ant juostų.

Šiuo metu projekto lyderė yra I. Starošaitė, turinti 7 taškus. Vos vienu balu nuo jos atsilieka D. Čižauskas, o net penki dalyviai turi po 5 taškus – tai E.Vitulskienė, J. Nainys, R. Mackevičius, J. Smoriginas bei Laisva. Paradoksalu, kad kol kas autsaidere su vos 4-ais taškais yra projekto darbštuole vadiname Liepa.