Tokias intriguojančias užuominas atlikėja atskleis jau šį sekmadienio vakarą, LNK ekstremalių išbandymų projekte „Aš galiu!” 19.30 val. Visą savaitę L. Norkevičienė kartu su TV ir radijo laidų vedėju Rolandu Mackevičiumi ruošė įspūdingą pasirodymą su būgnais, o filmavimo metu jų surengtas šou pakėlė ant kojų visus, buvusius studijoje. Abu dalyviai pasirodymui pasirinko ir sau nebūdingą, roko dvasios įkvėptą stilių.

Gaudydama kvapą po pasirodymo Liepa užsiminė, kad nuo dabar ir „Pop Ladies“ galėtų tapti grupe „Rock Ladies“. „Reiks tik Natašką ir Kasią įtikint, ir tada jau prie būgnų sėsim, va čia būsiu aš, čia Katažina, o čia Nataška“, - vos gaudydama kvapą po energingo pasirodymo šypsojosi Liepa, rankos mostu rodydama į stovinčius būgnus.

Visgi atlikėja neslėpė, kad toks užsiėmimas – geresnis už bet kokią kardio treniruotę. „Nuo pirštų galų iki blakstienų viską skauda, ir taip yra karšta... Šokiai, palyginus su šituo, yra tiesiog poilsis“, - kalbėjo atlikėja.

„Bet tai tikrai yra velniškai seksualu, ir tau labai tinka“, - atlikėjai komplimentų negailėjo ir laidos vedėja Inga Jankauskaitė. „Aš visiškai pakeičiau nuomonę apie Liepą“, - apstulbusi po tokio Liepos ir R. Mackevičiaus pasirodymo kalbėjo komisijos narė Beata Nicholson.

Nepaisant visų komplimentų, R. Mackevičius ir Liepa šįvakar susidurs su tikrai rimtais konkurentais. Laisva kartu su Jonu Nainiu turės įsikūnyti į krepšinio palaikymo šokėjas, Donatas Čižauskas ir Erika Vitulskienė pademonstruos milžiniškų pastangų pareikalavusius gatvės šokius, o Irena Starošaitė ir Jurijus Smoriginas atlikinės kvapą gniaužiančius akrobatinius triukus, kabėdami 4 metrų aukštyje.