Kiekvienoje laidoje dalyviai savo pasirodymus atlikinės su vis naujais porininkais. Šį kartą Jonas Nainys ir Donata Gutauskienė-Laisva šokio įspūdingus šokius su ugnimi, Rolandas Mackevičius ir Erika Vitulskienė sukūrė nuotaikingą kostiuminį šokį, Liepa Norkevičienė ir Jurijus Smoriginas pristatė Michaelo Jacksono šokių kompiliaciją, o Irena Starošaitė ir Donatas Čižauskas pritrenkė kvapą gniaužiančiu išsivadavimo triuku – kabėdami aukštyn kojomis studijos palubėje išsilaisvino iš tikrų tramdomųjų marškinių.

Pradėjus taškų dalybas, pirmieji teisę pasisakyti gavo patys dalyviai. Kiekviena pora galėjo skirti bet kuriai kitai porai - išskyrus sau patiems. Tada savo balus paskirstė komisija – kiekviena pora gavo nuo 1 iki4 taškų. Kone didžiausia vakaro staigmena tapo tai, kaip šykščiai komisija įvertino išties pavojingą J. Nainio ir Laisvos pasirodymą su ugnimi.

„Man žiūrėti buvo gera ir lengva, todėl turbūt ir jiems buvo lengva“, - pakomentavo B. Nicholson, porai skyrusi vos tašką. Jai pritarė ir T. Langvinis. Toks komisijos vertinimas paliko porą paskutinėje lentelės vietoje, o dalyviai neslėpė savo nusivylimo.

„Aš esu nusivylusi, man žiauriai širdį skauda, ypač dėl Jono. Mūsų numeris buvo nuvertintas, atseit, nieko baisaus ir nieko pavojingo. Bet taip turbūt gali pasakyti tik tie žmonės, kurie nėra rankose laikę ugnies“, - su kartėliu kalbėjo Laisva. „Man motyvacija krito. Atrodo, kad jau geriau pasiimti daryti kažką juokingo, ir tada jau visiems bent jau bus smagu ir gerai“, - liejo nuoskaudą ji.

„Man labai gaila Laisvos. Kai repetuojama kartu, matai, kiek kas dirba, kiek kas įdeda pastangų, ir Laisva tikrai su Jonu labai daug repetavo. Neteisinga, kad jie liko paskutiniai. Man buvo keista, kai komisija sakė, kad ten nematė nieko pavojingo, nes tai buvo turbūt pavojingiausias šios dienos pasirodymas“, - kolegų stojo ginti ir L. Norkevičienė.

Vakaro lyderiais tapo I. Starošaitė ir D. Čižauskas – abu poros nariai bendroje lentelėje gavo po 4 taškus. R. Mackevičius ir E. Vitulskienė gavo po 3 taškus, o J. Smoriginas ir L. Norkevičienė – po 2. Kiekvieno dalyviai balsai sezono metu sumuosis individualiai, o jau kitoje laidoje savo pasirodymus dalyviai rengs susiporavę iš naujo.