„Žodžius dainai parašėme kartu su Stano. Jie puikiai atspindi laidos esmę: kiekvieną dieną į mūsų laidą kreipiasi tūkstančiai žmonių, kurie nori, kad ištiestume jiems pagalbos ranką, visi iškvietimai jau tapo nebe darbu, o gyvenimo būdu. Be „24 valandų“ savo dienos nebeįsivaizduojame”, - pasakoja Donata Gutauskienė - Laisva.

Naujajame „24 valandų“ įvaizdiniame klipe, laidos vedėjas Giedrius, žurnalistai Žilvinas, Laisva ir naujokė Aida sėdo į sportinį automobilį. Vairuoti raudoną kabrioletą patikėta himno atlikėjai Donatai: „Buvo smagu su juo pasivažinėti tas pora valandų, kol filmavome klipą, bet jei būtų pasirinkimas, tai tokio automobilio nepirkčiau“.

Paklausta, kodėl sportinis automobilis neįtiko dainininkei, ši neslėpė esanti greičio mėgėja. „Man trūko galios. Jei neturėčiau šeimos, rikčiausi itin galingą sportinį automobilį, kad visus darbus atlikčiau daug greičiau“, - juokiasi žurnalistė ir atlikėja Laisva.

Naujajame LNK sezone prie laidos „24 valandos“ jau pamiltų žurnalistų Žilvino Žitkaus ir Donatos Gutauskienės - Laisvos komandos prisijungs nauja žurnalistė Aida Gudauskaitė.

„Dabar mūsų daugiau ir mes galėsime išspręsti dar daugiau jūsų bėdų“, - vieningai sutaria sustiprinta žurnalistų komanda. Socialinių aktualijų laida „24 valandos“ su nauja, triguba jėga - jau greitai per LNK.