Visus neabejingus protingoms ir natūraliai gražioms moterims už Sandrą kviečiame balsuoti ČIA.

Sandra atvirauja, kad apie jos dalyvavimą konkurse nežinojo nei jos šeima, nei draugai: „Dažnai dalyvauju įvairiose atrankose, todėl šeima jau prie to pripratusi, bet kai sužinojo, kad patekau tarp 16 geriausių merginų – ir sveikino, ir šiek tiek nustebo, bet dabar labai mane palaiko“.

Kaunietės teigimu, laidų vedėjas turi turėti ir įgimtų savybių.

„Manau, kad laidų vedėjai turi būti iškalbingi, nepasimetantys ir charizmatiški. Teko išgirsti ir ne vieną nuomonę, kad televizijoje privalu būti vulgariai, nes tik tada tave žmonės žiūrės. Bet su tuo visiškai nesutinku, manau, kad natūralus grožis ir intelektas dabar yra svarbiausi dalykai“, kalbėjo S. Šalčė.

„Galbūt esu didelė perfekcionistė, bet manau, kad laidos vedėjas turi ne tik skaityti tekstą, bet ir įsigilinti į situaciją, domėtis Lietuvos ir pasaulio aktualijomis, visgi tampi žmogumi, kuris reprezentuoja laidą ir televiziją“, - sakė S. Šalčė.

Mergina teigia, kad jeigu taps naująja KK2 vedėja, sužvaigždėti neketina, jos prioritetas gyvenime ne pramogos, bet karjera ir šeima.

„Jau išaugau iš to amžiaus, kuomet galėčiau vaikščioti iškėlusi nosį ir puikuotis prieš kitus. Puikiai suprantu, kad viskas yra labai laikina, vieną dieną gali būti žinoma, o kitą – niekam nereikalinga“, - pasakojo S. Šalčė.

Laidą KK2 su Sandra Šalče žiūrėkite šį trečiadienio vakarą 19 val. 30 min. per LNK.