„Ilgai įkalbinėti manęs tikrai nereikėjo, nes, kaip daugelis žino, ir taip esu nutrūktgalvė – pirmiausiai sutinku, o tik paskui pagalvoju“, - šypsosi Laisva, tačiau netrukus pripažįsta, kad nežinia po truputį pradeda gąsdinti – iki šiol būsimo projekto dalyviai nežino nei vienos užduoties, kurią jiems teks atlikti.

Pagal projekto „Aš galiu“ taisykles, kiekvienoje laidoje dalyviai – gerai žinomi Lietuvos žmonės – gaus po naują užduotį, kurią turės įvaldyti vos per vieną savaitę. Tai gali būti bet kas – pradedant vaikščiojimu žarijomis ar kardų rijimo, baigiant šokiais ar oro akrobatika.

„Visai neseniai fotosesijos metu susitikau būsimą projekto kolegą Jurijų Smoriginą, kuris manęs ir paklausė – o tu žinai, ką ten reikės daryti? Tuo metu fotografuodamasi kaip tik kybojau ant oro akrobatikos juostų, tai ir sakau jam – va, šitai. Kai dabar susimąstau, kad teks atlikti tai, ko nemoku, ir dar išmokti viską per gana trumpą laiką, tada šiek tiek gąsdina, net galvoju, ar tikrai gerai, kad taip greitai viskam pasirašiau... Bet iš kitos pusės, mane visada traukia įvairūs nežinomi reikalai, mėgstu save išbandyti įvairiose srityse“, - pati save drąsina Laisva.

Tiesa, moteris pripažįsta, kad vieną savo baimę jai nugalėti bus ypač sunku. „Žiauriai bijau aukščio – jei nebeliečiu žemės kojomis, man jau yra nelabai smagu. Todėl net kai filmavome anonsą, o man teko pakibti ant juostų ore, tai jau man buvo didžiulis stresas. Jei gausiu projekte užduočių, susijusių su aukščiu... nežinau, tikrai nežinau, bus ir ašarų, ir visko“, - kalba projekto „Aš galiu“ dalyvė.

Netrukus po projekto fotosesijos pasklido istorija, kad J. Smoriginas Laisvai turėjo pastabų nuo pat pirmųjų susitikimo minučių. „Taip, jis vos tik atėjęs jau pradėjo burbuliuoti, kad aš labai nesportiška, neatletiška, ir išvis, kad turiu labiau pasistengti“, - neslėpė Laisva.


„Parodė ir pats kelis savo baleto pratimėlius, pademonstravo, kaip gražiau prasižergti, kad poza būtų geresnė. Bet aš sau pagalvojau – jūs dar palaukit, aš dar už šitą keršysiu, kai prasidės projektas“, - juokiasi moteris, pridūrusi, kad, nors J. Smoriginas liežuvio ir nelaiko, tačiau tikrai nekalba piktai.