V. Skaisgirė tiesioginiam sekmadienio eteriui ir pirmajai išlikimo kovai, kurio metu vienas iš dalyvių paliks projektą, pasirinko gelsvos spalvos, originalaus dizaino trumpą suknelę, kuri atidengė dailias kojas. Ne kiekviena moteris ryžtųsi pasirodyti viešame renginyje vilkėdama tokią trumpą suknelę, tačiau V. Skaisgirė su šiuo apdaru jautėsi puikiai. Jį projekto vedėjai sukūrė dizainerė Agnes Flick.

„Antrajai laidai, Vaidai sukūriau šmaikščią, lengvos citrinos spalvos, trumputę suknelę. Ją papuošiau ryškiomis aplikacijomis. Priešingai nei pirmajai laidai, rinkausi ne eleganciją, o papokštavimą ir dinamiką. Šis Vaidos įvaizdis vasariškas, jaunatviškas ir smagus kaip ir pats realybės šou“, - pasakojo suknelę kūrusi dizainerė Agnes Flick.

Specialiai šiam vakarui dizainerės Agnes Flick kurtą apdarą puošė spalvotos aplikacijos ir TV3 projektą „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ atspindinti simbolika. „Man norėjosi kažkokios simbolikos. Kadangi realybės šou jau įsibėgėja, paaiškėjo dvi komandos, du konkretūs barai ir tai antroji laida, todėl nusprendžiau šiek tiek pajuokauti ir vieną iš suknelės aplikacijų parinkau skaičių du“, - sakė kūrėja.

Vaida Skaisgirė
Foto: TV3

V. Skaisgirės kojoms grakštumo suteikė aukštakulniai, prie kurių moteris priderino minimalistinius papuošalus ir pasirinko retro stiliaus šukuoseną. Žaismingas V. Skaisgirės įvaizdis buvo vertas Ostino Pauerso merginos vardo.

Šį sekmadienį TV3 realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ tiesioginė transliacija vyksta tiesiai iš Raseinių miesto, Maironio parko. Šį vakarą žiūrovų laukia pirmoji išlikimo kova, kur ant karštųjų kėdžių sės du dalyviai ir vienas iš jų paliks šou. Dėl išlikimo šį vakarą kovos Gerdos Stiklickienės baltosios angelų komandos narė Simona Rupšlaukytė, o kas atsisės šalia Simonos paaiškės tiesioginės transliacijos metu. Jį ant karštosios kėdės pasiųs savaitės lyderiu tapęs kikboksininkas Julius Mocka.