Visi dalyviai projekto metu demonstravo savo stiprybes ir itin greitą progresą, todėl finaliniai jų pasirodymai pribloškė ne tik delfinariume susirinkusius žiūrovus, bet ir komisiją. Tiesa, finalo metu ne vienas iš dalyvių pripažino jaučiantis didžiulį jaudulį.

„Jaučiuosi puikiai. Nors ir labai gera, bet ir labai gaila, kad projektas baigiasi. Esu labai laimingas, bet tuo pačiu ir labai bijau“, - prieš lipdamas į vandenį neslėpė ir aktorius M. Repšys. Visgi aktoriui jaudulys kojos nepakišo – paskutiniam savo pasirodymui jis paruošė įspūdingą repą apie visą projektą, savo emocijas, dalyvius, ir net komisijos narius. „Pakelkite dešimkę, nebūkit kaip mergaitė“, - kreipėsi jis į Vytenį Pauliukaitį, kurį toks pasirodymas ypač pralinksmino.

„Jaudinuosi panašiai, kaip prieš Europos čempionato finalą“, - prieš pat savo pasirodymą sakė R. Pivoriūnaitė, daugkartinė Europos kiokušin karatė čempionė ir pasaulio trečios vietos laimėtoja. Visgi jos finalinis pasirodymas netgi įėjo į „Delfinų ir žvaigždžių“ istoriją – Rita tapo pirmąja moterimi projekte, padariusią salto po to, kai ją į orą išmetė delfinai.

Praėjusiais metais šį elementą pirmas įvaldė Ramūnas Vyšniauskas – toks salto iki šiol buvo laikomas vienu iš sudėtingiausių elementų, reikalaujantis daug fizinės jėgos ir tikslumo. „Rita, čia buvo visų tavo pasirodymų vyšnia“, - komplimentų sportininkei negailėjo komisijos narys R. Vyšniauskas. „Filmuojant finalinę laidą buvo ypač daug emocijų, nes supratome, kad tai jau viskas, mūsų paskutine diena su delfinais“, - laukdama šio vakaro finalo kalba R. Pivoriūnaitė.

Viso sezono metu už patikusius pasirodymus žiūrovai galėjo balsuoti telefonu, o visi surinkti pinigai bus skirti delfinariumo terapijų centrui reikalingai įrangai pirkti. Šį vakarą nugalėtojas paaiškės susumavus visų laidų žiūrovų ir komisijos balsus. Kas sulauks daugiausiai žiūrovų palaikymo finale ir taps antrojo „Delfinų ir žvaigždžių“ sezono nugalėtoju? Sužinokite jau šįvakar, 21:30, tik per LRT televiziją!