Vyras atviras – raumeningas kūnas jam atvėrė duris į televiziją, todėl ir jo atliekamos dainos sudomina net tuos, kurie neprijaučia repo kultūrai.

„Gal ir neturiu talento vaidinti, bet nors kūnas tinka“, – juokiasi Ironvytas.

Sveika mityba, ilgos valandos sporto klube, alkoholio ir nesveikų užkandžių atsisakymas – Ironvytas to nevadina auka, o greičiau gyvenimo būdu: „Toks kūnas yra mano gyvenimo būdo pasekmė. Anksčiau siekiau dar išraiškingesnių kūno formų. Sau aš atrodau lieknas, žinau, ką dar reikėtų patobulinti. Tačiau tai yra sportuojančių liga, mums visada atrodo, kad dar kažkur kažką galima priklijuoti.“

Žinomo vyro maisto racioną sudaro įvairūs valgiai. Pasak „Apie mus ir Kazlauskus“ kviestinės žvaigždės, svarbiausia yra valgyti kas kelias valandas. „Tik ruošiantis varžyboms maistas yra ribojamas. Dienos raciono pagrindą sudaro mėsa, daržovės, grikiai, ryžiai. Tikrai nevalgau vien garuose virtos vištos krūtinėlės, nekankinu savęs (juokiasi). Sportuoju penkis, šešis kartus per savaitę, po kelias valandas. Sunkiausia buvo atsisakyti sūrių produktų, traškučių“, – pasakoja Ironvytas.

Žinomas vyras jau šešerius metus nevartoja alkoholio. Tokį sprendimą lėmė ne meilė sportui, o noras gyventi kokybiškai. Vietoj vakaro bare Ironvytas mieliau laiką leidžia kitaip: sportuoja, filmuojasi, lankosi renginiuose. Nors iki vasaros ir paplūdimių sezono liko vos mėnesis, Ironvytas turi keletą patarimų, kaip padailinti kūno linijas.

„Sportas, taisyklinga mityba, mažesnės porcijos per mėnesį gali ištirpdyti apie penkis kilogramus. Beje, nepasikliaukite vien svarstyklėmis. Galite netekti dviejų kilogramų, tačiau kūnas taps stangresnis. Veiksmingiausias patarimas – nueiti į sporto klubą, kreiptis į trenerį, išsikelti sau tikslus. Jei nenorite leisti pinigų sporto klubui, bent valandą per dieną skirkite pasivaikščiojimui. Ir pamatysite, kaip greitai dings nereikalingas svoris, geriau jausitės“, – pataria TV3 aktualijų serialo „Apie mus ir Kazlaukus“ kviestinė žvaigždė. Jo debiutas – jau šįvakar 20.00 val.