„Dainavimas niekada nebuvo mano toli padėtas ir pamirštas, tik tiek, kad „Žvaigždžių duetų“ projektas leido man visiems priminti, kad aš dar turiu tokį talentą kaip dainavimas ir šis projektas padėjo man sugrįžti į didžiąją sceną“, - sako D. Gutauskienė – Laisva

Moters norą dainuoti palaiko ir Donatos artimieji: „Vyras reaguoja labai gerai, jis žino, kad man labai patinka dainuoti, jam labai patinka, kaip aš dainuoju“, - kalbėjo D. Gutauskienė – Laisva.

Atlikėja Laisva taip pat sakys, kad su ja projekte „Žvaigždžių duetai“ dainavęs Radžis palaiko jos apsisprendimą: „Radžis nėra tas, kuris sakytų, kad tu be manęs tu užgesi“.

Apie naująją atlikėją teigiamai atsiliepė ir scenos senbuvės. Natalijos Bunkės teigimu, Laisva yra sutverta scenai: „Ji sutverta scenai, tai lai joje ir būna“.

„Vietos scenoje visada yra. Ir jeigu jos nebus – kažką pastums. Ir kuo daugiau konkurenčių – tuo mums geriau, ir mes tobulėsime ir darysime kažką naujo. Aš visada esu už tai, kad atsirastų kuo daugiau įdomesnių žmonių, o nuo to žiūrovams smagiau ir įdomiau“, - laidoje kalbės N. Bunkė.

K. Zvonkuvienė kalbėdama apie Laisvą sakė, kad dabar yra jos laikas.

„Aš manau, kad reikia turėti labai didelį norą, nes kartais žmonės, kurie puikiai dainuoja, kurie puikiai atrodo ir kaip ir viską turi, ir jie nėra skatinami tobulėti. Ir jiems atrodo, kad jau dabar viskas gerai. Aš manau, kad Donatai atėjo dabar tas laikas. Ji dabar subrendo ir žino, kokiam kelyje yra, ir ką reikia padaryti tam, kad pasiektų aukštumas“, - kalbėjo K. Zvonkuvienė.

Be to, dainininkė Laisva laidoje atskleidė, kad jeigu Alytaus pataisos namų valdžia sutiks, ji tikrai pasižada ten suorganizuoti koncertą. Šiuo metu ten bausmę atlieka jos sutuoktinis.

Laidoje taip pat apsilankys ir naujos merginų grupės „Panteros“ narės. Nors daugelis mano, kad merginų grupė susirinko tik tam, kad demonstruotų savo grožybes ant scenos, tačiau laidoje jos atskleis ir savo dainavimo sugebėjimus.

Viena iš grupės lyderių Renata Kovtun laidoje kalbės, kad ne vienerius metus lankė muzikos mokyklą: „Aš Balio Dvariono mokykloje 7 metus mokiausi muzikos. Aš esu labai meniškas žmogus ir noriu visose srityse save išbandyti“.

Kita grupės narė Estelė yra prisipažinusi, kad anksčiau šoko striptizą, tačiau mergina prisipažins, kad tai yra jau praeitis: „Aš norėčiau pabrėžti, kad esu buvusi šokėja, ir tai yra praeitis. Manau, kad ateityje galėsiu panaudoti savo gebėjimus pasirodymuose. Dainuoju nuo mažens ir užsidirbu iš to jau 6 metus dainuodama vestuvėse ir kituose renginiuose“, - kalbėjo Estelė.

Visą laidą „KK2 penktadienis“ žiūrėkite penktadienį 19 val. 30 min. per LNK.