„Jau esu sakęs – kaip gaila, kad šįmet, kai dalyvauju pats, sezonas trunka trumpiau, nei pernai – labai mielai čia grįžčiau dar ir dar“, - su šypsena pripažino vienas iš „Delfinų ir žvaigždžių“ dalyvių Maksas Melmanas.

Kartu su juo įspūdingus pasirodymus žiūrovams pristatys ir Aistė Pilvelytė, Nijolė Pareigytė – Rukaitienė, Rita Pivoriūnaitė, Marius Repšys, Lina Gedmintienė, Nerijus Juška bei Remigijus Žiogas.
Ypatingai jautrius pasirodymus dalyviai ruošia šeštadienio renginiui, kuris bus skirtas artėjančiai mamos dienai. N. Pareigytė – Rukaitienė atskleidė, kad šįkart jaučia dar didesnį jaudulį, nei paprastai.

„Emocijų be galo daug, kadangi šįkart pažiūrėti mano pasirodymo į delfinariumą atvyks ir mama. Šeštadieniui turiu paruošusi specialų monologą, skirtą mamai – nežinau, kaip seksis ant scenos, nes kol kas kiekvieną kartą, kai jį repetuoju, apsiašaroju“, - pripažino atlikėja.

„Jaudinuosi tikrai labiau, nei paprastai. Juk tai – brangiausio pasaulyje žmogaus diena, ir tai, ką dabar ruošiu, bus mano dovana mamai. Bet delfinai sakė, kad man padės“, - nusijuokė N. Pareigytė – Rukaitienė.

Tam tikra prasme, delfinariumas apjungė trijų šios šeimos kartų moteris – ne tik pačią N. Pareigytę – Rukaitienę bei jos mamą, bet ir atlikėjos trejų metų dukrą Patriciją. Nijolė atskleidė, kad mergaitei mamos treniruotės delfinariume dovanojo ypatingų potyrių.

„Dabar kartais net grįžusi iš darželio ji man sako – mama, noriu pas delfinus! O man taip gaila, kad tuoj tos mūsų dienos pas delfinus baigsis... Man, kaip mamai, didžiausias džiaugsmas buvo keliauti į treniruotes su dukra“, - atviravo N. Pareigytė – Rukaitienė.

Paskutinė proga išvysti unikalų renginį „Delfinai ir žvaigždės“ gyvai – jau šį šeštadienį ir sekmadienį Klaipėdos delfinariume.

Nuotraukų albume - projekto filmavimo akimirkos: