Tiesa, pirminis planas buvo kitoks. Ant scenos R. Kirilkinas pasirodė su savo partnerėmis Egle Jackaite ir Birute Petrikyte. Būtent B. Petrikytei buvo patikėta vaidinti T. Turner, R. Kirilkinui atiteko Viliaus Tarasovo, o Eglei – Violetos Tarasovienės vaidmuo.

Teisėjams vertinant trijulės dainą, R. Kirilkinas juokais tarstelėjo, jog būtent jis norėjo įkūnyti T. Turner.

Po pasirodymo į grimerinę nuskubėjęs R. Kirilkinas nusprendė imtis veiksmų – persirengė, užsimaukšlino peruką, apsiavė aukštakulnius ir darsyk žengė ant scenos. O į savo pasirodymą nepasikuklino įtraukti ir laidos vedėjo A. Valinsko.

R. Kirilkinas ir A. Valinskas

TV3 projektas „Trys muškietininkai“, į trio subūręs didžiausias šalies žvaigždes šį sekmadienį kvies prisiminti laikui nepavaldžias dainas.

Žiūrovai pamatys viską, kas aprėpia scenos meną: dainavimą, šokį ir profesionalią vaidybą. Tarpusavyje čia rungsis dainininkai, šokėjai, aktoriai ir kitos Lietuvos garsenybės.

Dalyvių pasirodymus vertins humoro nestokojanti komisija, kurioje - Kristina Kazlauskaitė, Vytautas Lukočius, Nerijus Juška ir Alanas Chošnau.

Savo pasirodymus surengs Vitalijus Cololo, Rafailas Karpis, Deividas Norvilas-Deivis, Kristina Savickytė, Deivydas Meškauskas, Liepa Mondeikaitė, Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, Justinas Lapatinskas, Andrius Butkus, Ruslanas Kirilkinas, Eglė Jackaitė, Birutė Petrikytė, Gražvydas Sidiniauskas, Andrius Žiurauskas, Gerda Stiklickienė, Aleksandras Ivanauskas- Fara, Laima Tamulytė, Vytautas Mackonis, Anžela Adamovič, Thomas Tumosa, Juozas Gaižauskas, Darius Petkevičius, Vilija Pilibaitytė-Mia.