Nors komisija porą giria už jų energingus ir net komiškus pasirodymus, šią savaitę S. Nainė ir Ž. Stakėnas nusprendė surimtėti. Sekmadienio laidoje, kurios tema bus „Laiko mašina“, pora atliks nostalgišką grupės „Studija“ dainą „Vaikystė“. Abu šią dainą ir pasirodymą teigia skyrę savo mamoms Nijolei ir Vilijai.

„Aš norėčiau, kad mamos pasigrožėtų šiuo pasirodymu ir pagalvotų – kaip aš myliu savo vaiką! O vaikai pagalvotų, kaip myli savo mamas. Ir nepamirštų, kad iš tikrųjų tėvai yra ta vertybė, kurios niekada gyvenime negalima pamiršti ar išsižadėti“, - prieš pasirodymą kalbėjo S. Nainė, pati savo mamai naudojanti kreipinį „Jūs“.

Toks bandymas užgauti jautrias stygas sulaukė prieštaringų komisijos vertinimų. Tiesa, labiausiai sužavėtas buvo bene kandžiausias komisijos narys – etiketo specialistas Giedrius Drukteinis. „Aš net susigraudinau, buvo ir viena ašara išdavikė... Jums pavyko sugraudinti klausytoją, ir už tai jums turi atitekti aukščiausi balai“, - kalbėjo G. Drukteinis. Tuo tarpu kita komisijos narė Rūta Ščiogolevaitė manė, kad tai buvo toli gražu ne geriausias poros pasirodymas.

Vėliau G. Drukteinio emocijų skalė šovė dar aukščiau. „Išvydęs Katažiną tokiame amplua, aš ją iškart įsimylėjau“, - taip jis kalbėjo po įspūdingo Katažinos Zvonkuvienės ir Šarūno Kirdeikio pasirodymo. Jo metu K. Zvonkuvienė ryžosi tam, ką ir pati pavadino tikra rizika – atlikėja ryžosi po pertraukos gyvai pagroti akordeonu.

Vis dėlto pernelyg ilgai išlikti malonus G. Drukteinis neįstengė. Vienų iš publikos numylėtinių – Tado Rimgailos ir Samantos Tinos pasirodymą – jis palygino su nekrologu. „Taip ir laukiau, kada uzsidegs jūsų gimimo ir mirties metai ir žodžiai, kad visada būsite mūsų širdyje…“ – ironiškai pasišaipė G. Drukteinis, išklausęs dainos „It‘s my life“ interpretacijos.

Nors šį sekmadienį nei vienai porai neteks palikti „Žvaigždžių duetų“, dviejų laidų taškai bus sumuojami jau kitą sekmadienį. Ar Simona Nainė ir Žygis Stakėnas susigrąžins žiūrovų meilę jautriu ir nostalgišku pasirodymu, nukeliančiu į vaikystę ir tėvų namus?