Timūrui dažnai klijuojama humoristo etiketė, tačiau panašu, kad „Žvaigždžių duetuose“ jam šį savo titulą dar teks įrodyti.

„Šiaip aš esu labai nejuokingas humoristas, tuo aš ir išsiskiriu. Negi aš dabar būsiu juokingesnis už Stonkų? Ką jūs... Už Radži? Ne, baikit, be šansų. Bet už radistus aš juokingesnis“, - taip save įvertino pats Timūras.

Vyras juokavo, kad taip jis nusprendė remdamasis savo mamos nuomone. „Bet jie šiaip yra žiauriai faini vyrai, esu pas juos kelis kartus svečiavęsis, ir jie yra šaunuoliai“, - toliau dėstė Timūras. „Jonas mane žavi tuo, kad yra labai ramus, prie tokio gali prisiglausti kaip senovės lietuvaitė prie medžio ir tad pajusi, kad gyventi yra gera. Buvau vienąsyk taip padaręs – jis pats neatsimena, sakys, kad taip nebuvo, bet tai tikrai įvyko“, - neaišku, juokais ar rimtai kalbėjo projekto dalyvis.

Savo nuomonę Timūras turėjo ir apie kitą radistą, Rolandą Mackevičių. „Rolandas yra kitoks, jis iš esmės yra Jono apsauginis, tas, kuris neprileidžia prie jo kitų žmonių ir taip saugo Joną savo tvirtam geležiniam glėby“, - aiškino Timūras, galiausiai ir pats sunkiai tramdydamas šypseną.

Kaip tokį partnerio humoro jausmą vertina jo scenos partnerė Mia?

„Timūras yra labai fainas žmogus, labai paprastas, labai imlus, labai veržlus. Jis turi gerą, man priimtiną humoro jausmą”, - komplimentų partneriui negailėjo atlikėja. Pora tikina, kad kol kas neturėjo nei vieno rimto ginčo, o pasiruošimai pasirodymams vyksta sklandžiai ir smagiai.