Vyrą iki širdies gelmių palietė jo mokinės – šešiolikmetės Rugilės Lingytės iš Marijampolės, pasirodymas. „Rugile, tu atrodei kaip maža mergaitė – tokia naivi, trapi. To ir prašiau tavęs. Tu buvai puiki! Taip ir norėjau, jog nuskambėtų ši daina”, – atsistojęs plojo komandos vedlys.

Ašaros byrėjo ir įtampos bangos neatlaikiusiai Dominykai Vėbraitei. Visgi tai nesujaudino nei kitų, nei jos mokytojų. Daugiausiai už užtikrintumą ir stabilumą pagyrų gavo šiaulietė Aurelija Čižauskaitė. Tačiau jos vaikystės draugė R. Ščiogolevaitė tikino, jog nors tai stipriausias Aurelijos pasirodymas „Lietuvos balse“ – ji gali dar daug daugiau.

Aistrų netrūko ir kitose komandose. Bene daugiausiai vakaro simpatijų pelniusi Živilė Gedvilaitė sužavėjo ne tik publiką bei kitus mokytojus, bet ir savo mokytoją R. Ščiogolevaitę: „Akivaizdu, jog Živilė keliauja į kitą etapą. Yra tik du dalykai, kurių tau reikia iš šio projekto. Pirmiausia, patikėti, kad tu esi nereali. Ir antra – kai kitą kartą pamatysiu krentančią žvaigždę, aš sugalvosiu norą, jog tu laimėtum projektą.“

Sunkų sprendimą vakar teko priimti ir Donatui Montvydui, kurio trijulė pademonstravo savo kalibrą. „Rugilė yra teatras. Galima sakyti – esu tavo gerbėja“, – džiazo meistrę iš Olandijos gyrė Rūta. Gražių žodžių merginai negailėjo ir Fara: „Negaliu vadinti jūsų dainininke. Jūs artistė! Tikra profesionalė.“

Visgi po atkaklių dviejų savaičių Nokautų į Finalines kovas keliauja šie Donato mokiniai: Karolina Rasten, Sandra Kisele, Gražvydas Staigvilas, Kotryna Juodzevičiūtė, Rugilė Daujotaitė, Domas Rolis, Deivios ir Renatos mokiniai: Alvita Timašiova, Aurelija Čižauskaitė, Ilona Pliavgo, Rokas Spalinskas, Viktorija Simonaitytė, Paulius Noreika, Rūtos mokiniai: Dainius Griesius, Carol, Rasa Doniela, Rosita Valančiūtė, Vytenis Kaluškevičius, Živilė Gedvilaitė, ir Faros šie mokiniai: Emilija Katauskaitė, Vytautas Vepštas, Augustė Jucytė, Rugilė Lingytė, Kathrin Kulik ir Mantvydas Sabaitis.