Adamas Saaksas visą laiką nebuvo toks prakutęs. Kai buvo jaunas ir nedemonstravo talento karpyti, užsidirbdavo vos 20 dolerių per savaitę.

Žurnalistai klausė: „Ką galima įsigyti už tokią sumą?!” „Na, tiesą sakant nieko.. mano gyvenimas buvo labai paprastas, aš eidavau į darbą ir namo, iš namų į darbą ir vėl namo“, - viešėdamas Lietuvoje pasakojo A. Saaks.

Žirklių iš rankų vaikinas nepaleido. Karpė viską, ką matė aplinkui. Kartą draugas paprašė sumodeliuoti marškinėlius. Adamas jų nemodeliavo, o tiesiog sukarpė. Draugas paklaiko iš pasitenkinimo, o kiti draugai ir draugės prašė, kad jų rūbai būtų sukarpyti taip pat. „Atiduodavau tuos marškinėlius nemokamai, nes man būdavo nepatogu imti pinigų, man ši veikla labai patiko, o žmonės grįždavo ir atvesdavo kitų draugų, kol galiausiai tai tapo verslu“, - kalbėjo A. Saaksas.

Taip Adamas vienintelis pasaulyje ėmė modeliuoti rūbus juos ne siūdamas, o karpydamas. „Tai jausmas, o ne konkreti idėja, tai neina iš mano galvos, jei nesijaučia ir nesižiūri mano akims. Tai vizualūs ir emociniai dalykai. Kartais aš jaučiuosi labai gerai, net nežinau kaip aš tai padariau, aš turiu būti pats savimi, sužavėtas, arba tada nieko nebus, - kalbėjo svečias.

Laikui bėgant vienos Adamo suknelės sukarpymas jau kainavo tūkstantį dolerių, ir jokių investicijų: tik žirklės, rankų miklumas ir talentas. „Sumą įvertinu taip, kad pats jausčiausi komfortabiliai, o gal žmonės mano, kad tai verta žymiai daugiau, o kitiems gali atrodyti, kad čia nieko neverta, bet man tai visiškai nesvarbu, tiesiog nustatau sumą“, - apie verslo subtilybes pasakojo A. Saaksas.

Didžiausios Saakso pajamos - karpymo šou. Kartą jis dirbo žirklėmis gyvai, stebint 15 milijonų žiūrovų televizoriuje. „Esu susikoncentravęs į tai, ką darau. Mėgaujuosi akimirka ir viską darau greitai. Tai yra kūrybiška ir niekada iš anksto nesuplanuota, aš pradedu karpyti ir tada galvoju, kad padarysiu taip arba kitaip. Ir tai yra nuostabu“, - kalbėjo A. Saaksas.

Šiuo metu Adamo Saakso klientų eilėje stovi garsiausi pasaulio modeliai, princesės ir prezidentienės, o penktadienį laidoje „KK2 penktadienis“ per LNK Adamas demonstruos savo talentą su gražuole Karolina Toleikyte.