Laidos metu Adamas savo talentą demonstruos su pripažintomis mūsų šalies gražuolėmis – Asta Valentaite ir Gintare Gurevičiūte.

Stiliaus ikona A. Valentaitė žurnalistams sakė, kad A. Saaksas turi puikų elegancijos pojūtį.
„Adamu pasitiki garsiausios pasaulio žvaigždės, jis turi puikų elegancijos ir estetikos pojūtį, todėl visiškai nebijojau ir juo pasitikėjau“, – žurnalistams sakė A. Valentaitė.

Moteris atskleidė, kad Adamo „sukarpyta“ suknele liko sužavėtas ne vienas: „Po laidos susilaukiau daug komplimentų iš draugų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje“.

Dizainerio A. Saakso kuriamų suknelių kaina – mažiausiai pusantro tūkstančio dolerių, o įspūdingai seksualūs kostiumėliai gali kainuoti ir 2000 dolerių. Nors kainos ir milžiniškos, bet Adamo kuriami drabužiai graibstyte graibstomi, nes jie – vienetiniai ir kuriami tiesiai ant žmogaus kūno.

Supermodelis HeidiKlum, dainininkės Mariah Carey, Mel B, Pink, realybės šou žvaigždė Kim Kardashian, aktorės Eva Langoria, Nichole Ritchie ir daugybė kitų pirmo ryškumo įžymybių – nuolatinės A. Saakso klientės.

Laidos organizatoriai žurnalistams pasakojo, kad A. Saakso labai atsakingai renkasi modelius, anot jų, su Adamu kandidatūras teko derinti daugiau kaip dvi savaites, tačiau dizaineris ypač liko sužavėtas lietuvaitėmis, o ypač gražuole Asta Valentaite.

Pats Adamas žurnalistams sakė, kad Lietuva – gražių žmonių šalis: „Tikrai galiu pagirti Lietuvos moteris, jos gražios ir rengiasi tikrai skoningai“.

Nors Adamas gali mėgautis Holivudo žvaigždžių kompanija, daugiau su svečiu iš JAV pabendravusi A. Valentaitė teigė, kad jis – paprastas ir nuoširdus žmogus: „Adamas yra paprastas ir draugiškas, jokios arogancijos. Prieš sutinkant dalyvauti laidoje peržiūrėjau ne vieną jo darbą ir likau sužavėta“.