Kristina tą naktį miegojo namuose, tačiau merginą iš lovos išvertė sprogimas ir languose šviečiantys ugnies liežuviai.

„Gaisrą ne pati pastebėjau, kažkas iš kaimynų paskambino gelbėtojams. Kai man paskambino į duris, tai iš pradžių nesupratau, kas vyksta, pažiūrėjau pro langą ir žiūriu – dega“, - KK2 žurnalistams pirmadienio vakarą pasakos K. Narbutaitytė.

Kai didžiulis gaisras buvo užgesintas, į įvykio vietą atlėkė kriminalistai. Iš automobilio liko degėsių krūva. Sudegė visa vidaus įranga, panelė, variklio dangtis ir pats variklis. Automobilis nebepataisomas. Ugniagesiai nustatė, kad Kristinos automobilis buvo padegtas. Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl tyčinio padegimo.

„Čia tik daiktas, gerai, kad nieko pačiai neatsitiko, ugniagesiai pasakė, kad tai greičiausiai padegimas“, - laidoje kalbės Kristina.

Kristina teigia, kad ją atakuoja vyras, kuris skelbiasi esąs merginos mylimasis.

Vienas toks yra, nežinau, ar čia iš meilės tokie jausmai pasidaro. Skelbiasi visiems, kad mes pora buvom, esam, reiškia pavydo scenas jei pamato su kitu žmogumi. Prasideda kažkokios pavydo scenos. Ir ne kartą teko aiškinti jam, kad tu neturi jokios teisės man nurodinėti ir sakyti, bet žmogui kažkaip viskas kitaip atrodo“, - kalbės K. Narbutaitytė.

Kas baisiausia, ant automobilio kapoto buvo uždegtos paliktos dvi žvakės. Kristina sako, kad normalūs žmonės taip neturėtų elgtis: „Kaip čia suprasti net nežinau, ligonių normaliu protu nesuprasi“.