Pirmoji dalyvių atranka sutraukė kulinarijos profesionalus ir entuziastus iš visos Lietuvos. Kita dalyvių atranka trečiadienį vyks Kaune.

„Esu labai patenkintas. Žmonių atėjo labai įdomių – ir komunikabilių, ir tikrai išskirtinių personažų, ir turinčių puikią patirtį. Vienintelis tipažas, kurio nei už ką neįsileisčiau į savo loftą, tai toks žmogus, kuriam kulinarija tėra profesija, bet ne pašaukimas, ir kuris į savo darbą žiūri su tiek aistros, kaip žiūrėtų ir į kokį skiedinį ir plytas. Norėčiau žinoti, kur tokie žmonės dirba, kad niekada neužsukčiau į jų restoraną“, - atranką apibendrino L. Čeprackas.

Atrankoje į akis krito didelis skaičius jaunų šefų, dirbančių geriausiuose šalies restoranuose, ir ateityje matančius save vadovaujant savo pačių virtuvėms. Ne ką mažiau aistringai apie maisto gamybą kalbėjo ir kulinarijos mėgėjai, o kai kurie dalyviai nešykštėjo ir asmeninio gyvenimo detalių.

„Šiandien ryte išsiskyriau su mergina, todėl esu visiškai atviras visiems pasiūlymams“, - atviravo vilnietis Aurimas. „Esu estetas, kūrėjas plačiąja prasme, dar save vadinu profesionaliu namų šeimininku ir tuo labai didžiuojuosi“, - demonstruodamas namuose gaminamų patiekalų nuotraukas prisistatė kitas atrankos dalyvis Andrius.

Į laidą „Lietuvos superšefas“ atrinkti dalyviai turės savo gaminamais patiekalais sužavėti kviestinius L. Čepracko svečius, tarp kurių bus visą pasaulį išmaišiusių ir pačių įmantriausių patiekalų ragavusių gurmanų.

„Dalyvauti laidoje kviečiu kiekvieną, kuris jaučia, kad turi skonio pajautimo dovaną. Tiesą sakant, kulinarijos entuziastai čia išloš gal net daugiau, kadangi patiekalus vertins ne vien profesionalai, ir ne vien iš profesionalios pusės, o labiau pagal skonį. Taigi, ieškosime ne klaidų, o žmogaus, kuris tiesiog gali puikiai gaminti, - dėstė šefas L. Čeprackas. - Labiausiai noriu pakviesti atrankoje dalyvauti moteris, nes šįkart labai aiškiai dominavo vyrai. Ieškau tokių, kurios norėtų ateiti ir paneigti faktą, kad vyrai yra geresni kulinarai už moteris!”

LNK sezono projektas „Lietuvos superšefas“ – eteryje jau rugsėjį.