Netikėtą sprendimą moteris priėmė nutarusi dalyvauti jau antrus metus kuriamoje LRT televizijos laidoje „Tikri vyrai“. Nors pernai projekte dalyvavo tik žinomi Lietuvos vyrai, šįmet šešios moterys nutarė mesti jiems iššūkį ir išbandyti savo jėgas Ruklos kariniame poligone. Visų jų pasiekimai ir sunkumai eteryje bus transliuojami jau šį rudenį.

Vos atvykusios į Ruklą dalyvės buvo nuramintos, kad plaukų kirpti neturės, tačiau kasdienes makiažo procedūras joms teks pamiršti. 

„Pamatysite, aš tikrai rasiu kaip pasidažyti kasdien“, - draudimui iškart paprieštaravo J. Anusauskienė, kol kitos moterys puolė ieškoti veidrodžių. Tiesa, greitai visi turėjo imtis darbo – jau pačią pirmą dieną kariuomenėje projekto dalyviai rankose laikė tikrus automatinius ginklus.

Iškeisti įprastinį savo gyvenimą į karinius mokymus be J. Anusauskienės ryžosi ir dainininkė Nijolė Pareigytė, „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, politikė Agnė Bilotaitė, Rūtos Meilutytės brolis Margiris Meilutis, dainininkas Deivis Norvilas, aktorius Giedrius Savickas, LRT sporto žinių vedėja Gintarė Grikštaitė, politikas Ramūnas Burokas, aktorė Agnė Grudytė, politinis ir visuomeninis veikėjas Darius Gudelis bei laidų vedėjas Deividas Jursevičius.