Pirmajame sezone atlikusi pagrindinį – stiprios, veiklios, gyvenimą tvirtai savo rankose laikančios moters Dagnės – vaidmenį, aktorė Gabija Jaraminaitė-Ryškuvienė šįkart dėmesį siūlo atkreipti į naują, jauną kolegę: „Serialo gerbėjams naujovės turėtų patikti“.

Jos naujoji kolegė – jauna, žavi aktorė įsijaus į naujos veikėjos Mildos vaidmenį. Herojė žengs į komplikuotą suaugusiųjų pasaulį ir atskleis, kaip kuriama moters laimė nuo pat jaunų dienų.

Milda – mergina iš mažo miestelio, gyvenusi vaikų namuose, po skandalo su prie jos priekabiavusiu direktorės pavaduotoju atsidūrusi Vilniuje. Nors Milda – drąsi, nebijanti pakovoti už save ir narsiai priimanti iššūkius, gyvenimas Vilniuje visai ne toks, kokio ji tikėjosi.

Serialą kuriančios prodiuserių kompanijos „Videometra“ atstovai kol kas neatskleidžia pagrindinio vaidmens atlikėjos pavardės, tačiau neslepia jai prognozuojantys išties sėkmingą aktorės karjerą. Gerų atsiliepimų apie jaunąją kolegę negaili ir pirmajame sezone pagrindinį vaidmenį kūrusi G. Jaraminaitė-Ryškuvienė.

„Ji labai tikra, gera aktorė, puikiai supranta ką daro. Aktorius turi būti organiškas“, – kalba Gabija. Aktorė juokiasi paklausta, ar nejaučia konkurencijos su jaunąja, sparčiai populiarėjančių aktorių karta. „Kokia dar konkurencija, kai man 42-eji, o jiems vos per dvidešimt! Juk mano ir jų visai kitokie vaidmenys. Aš netikiu konkurencija ir vaidmenų iš manęs niekas neatiminėja“, – šypsosi Gabija.

Serialo „Moterų laimė“ režisieriaus kėdę dalinasi net du talentai – Algirdas Gradauskas bei Kristina Kunčinaitė. Antrajame sezone be G. Jaraminaitės-Ryškuvienės taip pat vaidina Dalia Michelevičiūtė, Monika Bičiūnaitė, Oneida Kunsunga, Akvilina Ubartaitė, Vytautas Anužis, Dainius Jankauskas, Paulius Tamolė ir daug kitų žinomų aktorių.

Kam patikėtas „Moterų laimės“ naujo sezono pagrindinis vaidmuo, bus atskleista jau netrukus. Premjera „Moterų laimė“ – jau birželio 1 dieną per TV3.