Dėl „Dainų dainos“ titulo varžėsi šie į finalą patekę kūriniai: Andriaus Kulikausko „Gintarai“, Stano „Saulė“, MG international „Juoda orchidėja“, Algimanto Raudonikio „Lauksiu tavęs ateinant“ (arba kitaip „Skinsiu raudoną rožę“), Deivydo Zvonkaus „Tos pačios akys“, Andriaus Borisevičiaus „Šalia“, Alvydo Jegelevičiaus „Vaikystės šviesa“, Andriaus Borisevičiaus „ Aš širdyje labai mylių savo mamą“, Andriaus Kulikausko „Ateina Dievas“, Stano „Yra Lietuva“, Edgaro Lubio „Laivai nutols“, Deivydo Zvonkaus „Aš tavo, tu mano“.

Scenoje pasirodė Violetą ir Vilių Tarasovus, kuriems D. Zvonkaus daina „Aš tavom, tu mano“ leido pasitikrinti jausmus vienas kitam – dėl šio kūrinio Violeta ir Vilius vis dažniau susitikdavo koncertuose ir nebenorėjo išsiskirti. Atlikėjai kompozitorių vadina savo piršliu. Pora labai džiaugiasi, jog jų meilės istorija sujaudino TV žiūrovus ir ši daina pateko į finalą.

Bene daugiausia nuoširdžių pagyrų sulaukė aktoriaus Mariaus Jampolskio duetas su tėvu. Tai taip pat Deivydo Zvonkaus kūrinys „Tos pačios akys“.

Alvydo Jegelevičiaus „Vaikustės šviesą“ atliko legendinis aktorius Vladas Bagdonas. Aktorius pats prisipažino, jog šis konkursas jam buvo labai įdomus išbandymas.

Į finalą iškopė ir gražiausia daina, skirta mamai „Aš širdyje labai myliu savo mamą“. Pusfinaliuose ją atliko vaikų kolektyvas „Džimba“. Finale žiūrovus nustebino keli žinomi atlikėjai.

Nepastebėta neliko ir Stanislavo Staviskio-Stano daina „ Yra Lietuva“. Sukurti ją įkvėpė apsilankymas pas Norvegijos lietuvius.

Primename, kad dainas vertino ne tik kompozitorių komisija, bet ir žiūrovai, balsavę telefonu.

Daugiau naujienų – „Facebooke“.