Laidos studijoje susitiks aktorius Adolfas Večerskis su žmona Viola, šokėjas Tadas Rimgaila su žmona Liucina, dainininkai Liveta ir Petras Kazlauskai, aktorius Marius Jampolskis su žmona Renata, aktorė Jūratė Vilūnaitė su vyru, šokėjas Vytautas Mackonis ir kiti.

„Aš noriu, kad mano moteris būtų saugi ir laiminga. Man patinka ją išlaikyti, patinka mano vaidmuo šeimoje, juk čia aš pats esu ir režisierius, ir pagrindinis aktorius“, – dėstys M. Jampolskis.

„Mano vyras yra protingas žmogus, man nereikia jam dirbtinai pataikauti, todėl jis ir yra šeimos galva. Man smagu juo rūpintis, jei gražiai paprašo – galiu ir 15 kartų per dieną išvirti kavos. Bet jei paprašytų įsakmiai, aišku, nevirčiau“, – šypsodamasi pasakos M. Jampolskio žmona Renata.

„Mūsų šeima yra dvigalvė. Aišku, per ilgus gyvenimo metus visko buvo, kai dirbau politike, buvau tapusi valdinga, kartą net nubaudžiau Petrą – liepiau jam dažyti tvorą. Bet šiandien mes nebesipykstam, tikiuosi, sulauksim senatvės vienas kitą mylėdami“, – atviraus L. Kazlauskienė.

„O mūsų šeima yra begalvė!“ – kaip visada bus šmaikštus A. Večerskis. – „Juk jei yra galva, tai gali būti ir pusgalvis, o kai nėra galvos – tada jokių problemų.“

„Vyras turi išlaikyti šeimą, aš neįsivaizduoju kitokios situacijos. Tai reiškia, kad vyras turi būti šeimos galva. O jei žmona pradeda daugiau uždirbti, vyras neišvengiamai dėl to jaučiasi blogai ir prasideda nesklandumai“, – savo poziciją dėstys „Ginčas be taisyklių“ vedėjas Kristupas Krivickas.

„Nesutinku su Kristupo pozicija. Jei kuriuo nors metu moteriai sekasi geriau, o vyras negali dirbti, ji gali išlaikyti juos abu. Jei mums taip atsitiktų, aš išlaikyčiau šeimą“, – tikins neseniai už kolegos Rimanto Bagdzevičiaus ištekėjusi aktorė J. Vilūnaitė.

„Šiais laikais vyras moteriai nebūtinas. Pinigų ji gali pati užsidirbti, automobilį sutvarko mechanikai, o vaikus auginti gali padėti auklė. Bet vyras užsispyręs nori būti šeimos galva, mačo, kodėl?“ – studijos svečių ir kolegos K. Krivicko teirausis laidos vedėja Rūta Ščiogolevaitė.

Rūtos provokacijas M. Jampolskis girs dėl moters artistinių sugebėjimų, tačiau laidos pabaigoje R. Ščiogolevaitės emocijos tiesiog užsiliepsnos: išgirdusi priekaištą, kad neleidžia pašnekovams atsakyti į klausimus, Rūta mes ironišką repliką K. Krivickui ir trenkus vedėjos tekstų aplanką į žemę, išbėgs iš studijos.

Likęs vienas stovėti K. Krivickas kaipmat sulauks netikėto L. Kazlauskienės palaikymo: „Aš galiu vietoj Rūtos padėti užbaigti laidą.“ Kaip seksis garsiai dainininkei įsijausti į vedėjos amplua? Karšta diskusija apie tai, kas turi vadintis šeimos galva, laukia jau šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. TV3 laidoje „Ginčas be taisyklių“.

Daugiau naujienų - "Facebooke".