„Ji buvo giliausioje duobėje, ne paslaptis, ji tada daug gėrė. Tada jai visiškai nesisekė karjera, Džordana pavedinėjo koncertų organizatorius, iš tiesų tada jos gyvenimas buvo tragiškas“, - LNK laidoje „Valanda su Rūta“ jau šį ketvirtadienio vakarą pasakos žurnalistė Jurga Baltrukonytė, kuri parašė knygą apie Džordaną Butkutę.

Knygos autorė Džordanos Butkutės Elegijų pavadino žmogumi iš pragaro, kurį dainininkei atsiuntė pats likimas. „Ne paslaptis, kad Elegijus yra sėdėjęs kalėjime, buvo narkomanas, bet įvyko stebuklas ir, galima sakyti, jis ją išgelbėjo“, - pasakojo Jurga.

Jurga Baltrukonytė

Kita laidos pašnekovė aktorė Nijolė Narmontaitė atskleidė teatro ir kino užkulisius. Garsi moteris vieną iš kurioziškų situacijų, kurią aprašė savo neseniai išleistoje knygoje „Aktoriai, režisieriai ir kasininkės. Ko nematė žiūrovai“, pademonstravo ir televizijos studijoje.

Ne tokias linksmas istorijas laidos filmavimo metu papasakojo žurnalistas Dailius Dargis, kuris yra parašęs ne vieną knygą apie Lietuvos kriminalinio pasaulio veikėjus. „Pamenu, kai važiavau į Henriko Daktaro namus. Man buvo atsiųstas automobilis, kuriame kabėjo kryželis. Tada žiūrėjau į jį ir kažkaip buvau pagalvojęs, kad galiu ir negrįžti“, - atsiminimais apie susitikimą su žinomiausiu Lietuvos nusikaltėliu dalinosi žurnalistas.