„Mano buvusieji dažniausiai būdavo už mane jaunesni septyneriais metais. Manau, amžiaus skirtumas porai nieko nereiškia. Manęs nešokiruoja poros, kur moteris gerokai vyresnė už vyrą, ir atvirkščiai“, – teigs laidos vedėja Rūta Ščiogolevaitė.

Jai prieštaraus kolega Kristupas Krivickas: „O man atrodo nenormalu, kai žilagalvis tėtukas veda keliasdešimt metų už save jaunesnę, į dukras ar net į anūkes tinkančią panelę. Arba kai moteris vedasi šalia „augintinį“ – jaunuolį, tinkantį į sūnus. Manau, vyras visais atžvilgiais turi būti už moterį „-esnis“ – vyresnis, daugiau uždirbti...“

„Mano paskutinis vyras buvo už mane jaunesnis 27 metais. Bet jis... numirė“, – šis skandalingosios visuomenės veikėjos Raisos Šarkienės prisipažinimas sukels studijos svečių juoką. „Kai tekėjau trečią kartą, mano vyras buvo jaunesnis 18 metų, turėjau du vaikus. Santuokų rūmuose visi manęs gailėjo, šnabždėjosi, kad senis veda vaiką. Tuomet aš svėriau 45 kilogramus, buvau paprastas žmogus, labai graži, atrodžiau kaip vaikas, namie turiu nuotraukas, jei netikit“, – pasakos Raisa.

Į klausimą, ar nejaučia amžiaus skirtumo vedęs 20 metų jaunesnę merginą, dainininkas Ligitas Kernagis atsakys: „Ir dabar jaučiuosi jaunesnis,  nei kai kurie aštuoniolikmečiai. Pilna jaunų žmonių, kurie susenę, ir vyresnių, kurie viduje jaučiasi jauni, atrodo jaunai. Gyventi reikia šia diena – tai supratau neseniai, kai susirgau, ir džiaugtis kiekviena akimirka, nes bijodamas to, kas gali atsitikti, prarandi net ir tai, kas jau duota“, – filosofiškai svarstys žinomas vyras.

Šokėjas Vytautas Mackonis į jaunesnes nesidairo jau nuo paauglystės. Jis vedė šešeriais metais vyresnę moterį: „Mes, šokėjai, labai anksti susipažįstame su gražiu moters kūnu, nuolat turime su juo artimą kontaktą, tad ilgainiui tai nebe taip jaudina, kaip bendraamžius, ir pradedi ieškoti turinio. Man patinka protingos moterys. Nors mano žmona vyresnė, nesijaučiu jos suviliotas, atvirkščiai – džiaugiuosi, kad man pavyko šią gražuolę suvilioti.“

„Jaučiu vyresnių moterų dėmesį, bet į partneres rinkčiausi jaunesnę, juk esu ir pedagogas, dėstau italų kalbą, noriu būti autoritetas“, – kalbės dainininkas Mino.

„Prie manęs visada sukdavosi jaunesni, gal todėl, kad pati esu jaunatviška. Mano gyvenimo draugas jaunesnis septyneriais metais, bet kartais jaučiuosi jaunesnė už jį. Tiesa, jei jis sugalvos mane palikti dėl jaunesnės, norėčiau, kad tai įvyktų dar tuomet, kai pati nebūsiu sena, kad spėčiau kitą susirasti“, – kikendama svarstys dainininkė ir televizijos laidų vedėja Rūta Lukoševičiūtė.

„Man svarbu, kaip aš atrodau su savo partneriu, todėl negalėčiau draugauti su jaunesniu, nenorėčiau šalia jo atrodyti vyresnė. Bet ir su gerokai vyresniu vyriškiu nė už ką nesutikčiau būti, iškart pagalvoju apie savo tėvus“, – atviraus vestuvių ir pasipiršimų planuotoja Agnieška Olševska.

„Ne kartą sakiau, kad negalėčiau būti su daug vyresniu vyru, bet sutikau 15 metų vyresnį patrauklų žmogų – protingą, turintį ir gyvenimiškos patirties, ir pinigų. Esu su juo, bet tikrai ne dėl pinigų“, – tikins erotinių šokių šokėja Daiva Pudžemytė.

Daugiau naujienų – „Facebooke“.