Kodėl jis niekada nelepina žmonos į lovą atnešama kava ir kokios didžiausios dovanos iš jo iki šiol laukia ji? Dalia ir Dexteris sėsdami prieš lietuvių filmavimo kameras spinduliavo gerą nuotaiką – abu nusiteikę atviram, nors ir ne visai lengvam, pokalbiui.

„Po tėvelių mirties, su Lietuva mane sieja tik keli artimi draugai ir darbas“, – atvirai prisipažįsta jau dvidešimt ketverius metus Londone gyvenanti viena garsiausių mūsų šalies režisierių Dalia Ibelhauptaitė. Su vyru Dexteriu juodu save laiko pasaulio piliečiais, bet kurią dieną galinčiais atsidurti už tūkstančių kilometrų ne tik nuo namų, bet ir vienas nuo kito. „Jau seniai išmokome gyventi su mintimi, kad vienas iš mūsų tuoj tuoj ir vėl kur nors iškeliaus. Tačiau tikrai neverkšlename: „oi, kaip man sunku, kaip skauda širdį, kaip liūdna“. Tokį gyvenimą pasirinkome patys, todėl juo nesiskundžiame, o mėgaujamės“, – laidos „Gyvenimas“ autoriams prisipažino lietuviams iš televizorių ekranų puikiai pažįstamas 48-erių aktorius Dexteris Fletcheris.

Dexteris Fletcheris ir Dalia Ibelhauptaitė
Foto: LRT

Visai mažai trūko, kad su tokiomis kino legendomis, kaip Alas Pacino, Robertas De Niro ar Anthony Hopkinsas dirbęs britas su žmona lietuve būtų turėjęs išsiskirti kur kas ilgesniam laikui. Dar visai neseniai jis režisavo Holivudo juostą apie kultinės muzikos grupės „Queen“ lyderį Freddie Mercury‘į. Tačiau po aštuonis mėnesius trukusių darbų netikėtai nusprendė pasitraukti iš kitam kino kūrėjui svajonių darbą primenančio projekto. Kodėl Dexteris atsuko nugarą Holivudui?

LRT laida „Gyvenimas“ jau šį vakarą kvies praverti poros namų Londone duris.