Gyvenime jiedvi su vyresnėle Joana charakteriais visai nėra panašios į „Obelis nuo obels“ seserų tandemą, tačiau santykiuose pasitaikančios situacijos joms yra pažįstamos: „Vaiva ir Milda – skirtingos kaip diena ir naktis. Mano vaidinama Vaiva – lengvai išprotėjusi nuotykių ieškotoja, Milda – rimta, atsakinga, tačiau baisiai jautri moteris. Dėl personažų skirtingumo dažnai kyla kurioziškų ir juokingų situacijų. Realiame gyvenime jų kyla ir mums su seserimi Joana, tačiau, priešingai nei seriale, mes charakteriu esame panašios“, − pasakoja G. Giedraitytė.

Aktorė pripažįsta, jog audrų jos su seserimi santykiuose būna dažnai. Abi yra emocionalios ir turinčios tvirtą nuomonę, tad, požiūriams nesutapus, seserys ima įnirtingai įrodinėti savo. „Štai tokias situacijas stengdavausi prisiminti, kai seriale reikėdavo įtikinamai suvaidinti konfliktą. Tie barniai – puikus įkvėpimo šaltinis!“ − sako šypsodamasi žinoma aktorė ir patikina, kad, nepaisant visko, jos su seserimi santykiai yra labai glaudūs, artimi.

Aktorė sako pati labai mėgstanti žiūrėti serialus, nes jie iš tiesų įtraukia ir intriguoja. Filmavimams seriale „Obelis nuo obels“ Giedrė taip pat skyrė daug jėgų ir laiko. Dėl serialo netgi teatras ir kinas kuriam laikui buvo atsidūręs užnugary.

Situacijų komedijoje rutuliojama dviejų seserų istorija. Seserys nuolat įvykių centre. Kuomet jų vyrai už nešvarius darbelius atsiduria kalėjime, moterys apsigyvena kartu ir bando išgyventi be sutuoktinių. Jų gyvenimas kartu – tragikomiška, nenuspėjama ir juoktis iki ašarų priverčianti įvykių virtinė.

Dviejų seserų kurioziški gyvenimo vingiai, dviejų draugų – seserų vyrų – beviltiškos situacijos kalėjime ir, žinoma, išdykėlės kaimynės Renatos (akt. R. Valiukaitė) pašėliški patarimai – tik seriale „Obelis nuo obels“ kiekvieną trečiadienį.