„Kartu su Martynu Levickiu būdami scenoje turime pukią progą pranešti, jog jau šiais, 2014-ais, metais „Lietuvos talentai“ sugrįžta į Lietuvą!“ – paskelbė šalia Martyno stovėdamas „X Faktoriaus“ vedėjas Martynas Starkus.

Grandiozinis realybės šou „Lietuvos talentai“, apskriejęs daugiau nei 20 pasaulio šalių, talentų ieškojęs Amerikoje, Didžiojoje Britanijoje, Naujojoje Zelandijoje, Izraelyje, Kinijoje, Indijoje, Rusijoje, Pietų Amerikoje, Vokietijoje ir kituose Žemės rutulio kampeliuose, Lietuvoje itin sėkmingai gyvavo net 3 sezonus.

Lietuvoje nugalėtojais per trejus metus tapo dantimis grojantis Mikas Stankevičius, akordeoną virtuoziškai valdantis M. Levickis ir dainininkas Marius Petrauskas.

Projekte savo jėgas mėgino dainininkas Vytautas Matuzas, vėliau sužibėjęs „Chorų karuose“, Kristina Radžiukynaitė, vėliau pasirodžiusi ir „Chorų karuose“, ir „X Faktoriuje“. „Lietuvos talentuose“ išgarsėjo dabar jau projekto „Romeo ir Džiuljeta“ laimėtoja – dainininkė Bjelle, o dainininkas Petras Daunys vėliau laimę mėgino projektuose „X Faktorius“ ir „Šok su manimi“.

Didžiulio susidomėjimo sulaukęs projektas „Lietuvos talentai“ po trejų metų pertraukos vėl sugrįžta į TV3 eterį – šiemet rengiamas ketvirtasis „Lietuvos talentų“ sezonas.

„Jei jūs turite talentų, o jų – pilna Lietuva, pasiruoškite. Nes mes jau netrukus pranešime kaip talentams rasti kelią į šlovę“, – paskelbė „X Faktoriaus“ vedėjas M. Starkus.