Vilniaus miesto chorą į pergalę šiemet ves dainininkė Urtė Šilagalytė. Mergina su savo komanda laukia visų dainingų žmonių ketvirtadienį Vilniaus klube „Pabo Latino“ (Trakų g. 3). Atrankos pradžia – 17.00 val.

Vilnietė Urtė kol kas neatskleidžia, kurie muzikos pasaulio atstovai padės jai vesti į priekį būsimą chorą, tačiau prisipažįsta, kad ketvirtajame projekto sezone ją ypač žavėjo projekto „ŠarkA“ suburtas choras, išsiskyręs originalumu.

„Laukiu ne tik dainuojančių, bet ir muzikuojančių. Apsidžiaugčiau, jei į Vilniaus choro atranką ateitų ir grojantys saksofonu, fleita, kontrabosu. Taip pat laukiami tie, kurie ir dainuoja, ir šoka“, – sako U. Šilagalytė, kviesdama į „Chorų karų“ atranką.

TV3 muzikinio projekto generolė tiki, kad subūrus entuziastingų ir scenoje kūrybingų žmonių komandą, galima surengti neeilinius, įdomius ir žiūrovus stebinančius pasirodymus.

Naujajame „Chorų karų“ sezone į pergalę kauniečius vesiantys vyrų ansamblio „Quorum“ nariai sulaukė daugiau kaip 150 pretendentų, kurių vyriausias – 89 metų dainininkas. Kaip seksis U. Šilagalytei ir kaip atrodys Vilniaus kariauna, paaiškės jau šį ketvirtadienį, lapkričio 14 dieną, 17.00 val. Vilniaus klube „Pabo Latino“.