Merginų darbas vienoje Palangos užeigoje prasidės virtuvėje, prie kalno neskustų bulvių. Nors dainininkės entuziastingai puls jas skusti, restorano darbuotojams didelio įspūdžio nepadarys.

„Per lėtai“, – rėš virtuvės šefė geros nuotaikos nepraradusioms dainininkėms. „Gaila, kad neturiu priaugintų nagų, bulvėms skusti skustuko nereiktų“, – juokaus N. Pareigytė.

Vėliau „69 danguje“ merginos pasuks į restorano salę. „Klientas visada teisus“, – padavėjų darbo abėcėlę dainininkėms aiškins administratorė.

„O jei restorano lankytojas ims nepadoriai elgtis?“ – sunerims N. Pareigytė. Naujoji trijulės viršininkė bus griežta: „Jokių gilių iškirpčių. Flirtuoti su klientais – draudžiama!“

Laikytis administratorės nurodymų „69 danguje“ merginoms seksis sunkiai. Atpažinę žinomas dainininkes restorano klientai jas apdovanojo rožėmis. Kaip užeigos vadovai reaguos į supainiotus užsakymus ir merginų sukeltą chaosą virtuvėje bei bare? O gal dainininkės vis dėlto nuspręs mikrofonus išmainyti į padavėjų prijuostę?

Žvaigždžių nuotykiai ir linksmiausi namų vaizdeliai – jau šį ketvirtadienį laidoje „Žiūrėk! Geras!“ su Džiugu Siaurusaičiu ir Dileta Meškaite.