Su pastaruoju koncertų numatyta daugiau – mat lietuviai ypač pamėgo „Žvaigždžių duetuose“ gimusią porą.

„Esu nusiteikusi, kad visa vasara prabėgs ant scenos. Gal tai būtų šokas kitiems, bet aš esu įpratusi prie tokio gyvenimo nuo keturiolikos metų. Nesiskundžiu – kol esu reikalinga, tol dainuoju, scenoje jaučiu malonumą, be to, nuo mažens pati užsidirbu“, - sako Irūna.

Irūna iš Vilniaus persikraustė į Marijampolę, arčiau savų, kad per vasarą kuo ilgiau galėtų pabūti su šeimos nariais.

„Kartais užtenka savaitgalį išplaukti baidarėmis, tuomet atgauni jėgas ir vidinę ramybę. Kelios dienos pas močiutę man yra tikros atostogos – be žmonių, judesių ir veiksmo. Nereikia savaitę gulėti išvertus bambą Turkijoje, kad pailsėtum“.

Pastarąjį kartą Irūna atostogavo prieš septynerius metus – tuomet savaitei ji buvo išvykusi į Turkiją. Prieš tai su prodiusere Laima Lapkauskaite ilsėjosi Kretoje – mat „Žvaigždžių duetuose“ buvo gavusi dovanų kelionę.

Daugiau atostogomis užsienyje ji savęs nelepino.

„Atrodo, ateis ruduo, gal pailsėsiu, bet kaip tik tada prasidės televizijos sezonas. Iš tiesų tai laukiu, kol vėl susitiksiu su kolegomis iš KK2 – Ugne, Žygiu, Tomu, kūrybinės komandos nariais. Man labai patinka šis darbas vien dėl puikios atmosferos. Pirmą kartą sutikau tiek įdomių žmonių vienoje vietoje. Todėl su nekantrumu laukiu naujojo LNK televizijos sezono“.