"Jūs su tuo languotu kostiumu atrodote žymiai pilnesnis, ir tai jums suteikia... solidumo“, – nepraleido progos „pagirti“ Rožicką komisijos pirmininkė. „Aš taikausi prie jūsų, Zita ...“, – nesutriko laidos vedėjas.

„Yra tokia daina: „Aš tolstu, nuo tavęs, kaip tolsta laivas...O jūs artėjat. Artėkite“ – palinkėjo Zita. Visą aštrialiežuvių dialogą galima pamatyti čia:

Iššūkį šmaikščiajai komisijos pirmininkei išdrįso mesti projekto dalyvis Ruslanas Kirilkinas:

Šį šeštadienį miuziklų vakare Ruslanas atliks sudėtingiausią vakaro kūrinį– „Maria“ iš „Vestsaido istorijos“, už kurį sulauks pagyrimo iš paprastai kritikos negailinčios komisijos narės Nomedos Kazlauskaitės-Kazlaus. Tačiau ką apie tai pasakys originalia iškalba garsėjantis Zbignevas Levickis?

Violeta Tarasovienė atliks legendinę „Memory“ iš miuziklo „Katės“, Česlovas Gabalis – „Himną“ iš „Šachmatų“, Aistė Pilvelytė virs svajokle iš „Ozo šalies butininko“, Viktoras Gerasimovas persikūnys į „Operos fantomą“, Karina Krysko-Skambinė prisimins garsiuosius Marilyn Monroe „Deimantus“, Vaidas Baumila taps kareiviu iš „Vargdienių“, Vilija Matačiūnaitė – svajonių mergaite iš „Dream Girl“, Laura Zigmantaitė – „Undinėle“.

Kuris atlikėjas pavergs komisiją? O kam bus palankūs žiūrovai? Primename, kad laidos metu žiūrovai už mėgiamus atlikėjus galės skambinti nemokamai iš vieno numerio dešimt kartų.

Gyvo garso koncertas „Auksinis balsas“ – šeštadienį 21 val. per LRT televiziją.