Šventinį paradą jau vasario 15-osios vakarą 21.20 val. pradės Oskaro laimėtojas Russelas Crowe ir dviem Emmy nominuota Elizabeth Banks.

Trileris „Trys įtemptos dienos“ (The Next Three Days) pasakos apie idilišką šeimos gyvenimą sudrebinusią žinią: žmona apkaltinama žmogžudyste ir suimama. Mylintis vyras bus pasiryžęs net suorganizuoti pabėgimą iš kalėjimo.

Vasario 16-ąją nuo ryto prie ekranų rinksis vaikai. 9.35 val. iš lovų vers komedija „Daktaras Dolitlis 4: prezidento šuo“ (Dr. Dolittle: Tail to the Chief), 11.15 val. nusidrieks animacinis „Kelias į Eldoradą“ (The Road to El Dorado), 12.50 val. uždainuos paauglių dievaitė filme „Hana Montana. Filmas“ (Hannah Montana: The Movie), o magiškas filmas visai šeimai „Šarlotės voratinklis“ (Charlotte‘s Web) 14.50 val. papasakos apie mergaitės draugystę su nepaprastu paršeliu. Lietuviškai šį filmą įgarsino žinomi aktoriai – Andrius Bialobžeskis, Inga Jankauskaitė, Ramūnas Rudokas ir kt. 16.35 val. Rytų kovos menų sugebėjimus juostoje „Uždrausta Karalystė“ (The Forbidden Kingdom) demonstruos Jackie Chanas ir Džet Li.

19.00 val. – didžioji TV3 animacinė premjera „Šrekas trečiasis“ (Shrek the Third). Britų kino ir televizijos meno akademijos (BAFTA) apdovanojimui nominuotas filmas atskleis, kad būti karaliumi nėra lengva, ypač kai esi milžiniškas žmogėdra, kvepi toli gražu ne braškėmis ir mieliau gyveni pelkėje nei prašmatnioje pilyje.

Po animacijos seanso, 20.40 val., TV3 eteryje – viena laukiamiausių metų premjerų: net dvylikai Oskarų nominuota, keturis jų laimėjusi – kaip geriausias filmas, už geriausią aktorių, geriausią režisierių ir geriausią scenarijų – į geriausių pasaulio filmų sąrašą įtraukta istorinė drama „Karaliaus kalba“ (The King‘s Speech) su kino elitu: Colinu Firthu, Helena Bonham Carter ir Dereku Jacobiu.

20-ojo amžiaus Anglijos monarchijos sostą karalius Edvardas išmainys į nekilmingą išsituokusią moterį. Į sostą teks sėsti jo broliui Jurgiui Šeštajam, turinčiam rimtą kalbos sutrikimą... 23.00 val. vakarą tęs dviem Oskarams nominuota ir kino klasika tapusi drama „Ana ir karalius“ (Anna and the King) su Jodie Foster.

Šventinį savaitgalį vainikuos stulbinantis grandiozinio muzikinio projekto „X Faktorius“ superfinalas. Vasario 17-ąją 19.30 val. tiesioginiame TV3 eteryje paskutinėje, lemiamoje kovoje susitiks žiūrovų mylimiausias dalyvių trejetas. Kas dešimtojoje „X Faktoriaus“ laidoje rungsis dėl pagrindinio prizo – geidžiamiausio muzikinio kontrakto su leidybine kompanija „Sony Music“ ir reklaminio paketo TV3 eteryje? Liko vos keturi dalyviai: lyriškoji Aleksandra Metalnikova, repuojanti muzikos grupė RSP ir išskirtinių balsų savininkės – Ugnė Valinčiūtė ir Giedrė Vokietytė.