Kokią mįslę užminė gerbiamas šalies muzikantas ir autoritetingas projekto teisėjas?

Praėjusį sekmadienį kita šou teisėja Rūta Ščiogolevaitė atsidūrė tokioje pat kryžkelėje: ant iškritimo ribos balansavo du Rūtos auklėtiniai – Aleksandra Metalnikova ir Saulius Šivickas. Pastarajam ir teko atsisveikinti su „X Faktoriumi“.

„Aš nežaisiu tų žaidimų, kada teisėjai abu dalyvius palaiko vienodai, norėdami išvengti atsakomybės už savo sprendimą“, – visai Lietuvai užgniaužus kvapą, kokį sprendimą priims, ištarė Rūta. Tačiau kas įvyko vėliau, kai buvo išjungtos televizijos kameros?

„Rūtos situacija – visai kita, atotrūkis tarp dalyvių tapo akivaizdus. Mano grupės buvo vienodai stiprios, – teigia Saulius ir sako esantis lojalus auklėtiniams. – Nesu linkęs viešai skalbti apatinių – ir „4 Roses“, ir „Roxy 5“, turėjo savo privalumų ir trūkumų – bet aš negaliu to paviešinti“, – dėsto S. Prūsaitis.

Tuo tarpu Rūtos nuomonė – kitokia. „Mano ir Sauliaus situacija buvo vienoda, nes jo grupės taip pat nebuvo lygiavertės. Aš esu teisėja ir nuomonę išsakyti privalau, negaliu nusiplauti rankų. Tai net ne atsakomybės, o savo nuomonės turėjimo ir išsakymo klausimas“, – Sauliui atkerta geležine ledi „X Faktoriaus“ užkulisiuose praminta Rūta.

„X Faktoriaus“ prodiuseris ir vienas teisėjų Saulius Urbonavičius-Samas reziumuoja: „Konkurencija – didžiulė. Kiek darbo įdėjai rengdamas savo auklėtinius, tiek ir sergi už juos, palaikai, kryžium guli“.

Ar šis tarp „X Faktoriaus“ teisėjų įsiplieskęs konfliktas išsirutulios iki mažojo septintojo finalo, kuris – jau šį sekmadienį, sausio 27-ąją, 19.30 val. tiesiogiai tik per TV3, – parodys laikas.

Kiekvieną sekmadienį „X Faktorių“ palieka vis po vieną dalyvį. Tiesioginėse TV3 transliacijose iš „X Faktoriaus“ kaimeliu tapusio Vilniaus priemiesčio Tarandės tarpusavyje kaunasi ne tik dalyviai, bet ir jų mentoriai – „X Faktoriaus“ teisėjai. Kiekvienas jų turi savo auklėtinių: Rūta Ščiogolevaitė ugdo vyresnius nei 25 metų amžiaus dalyvius – Aleksandrą Metalnikovą, Saulius Prūsaitis muzikines grupes – RSP ir „4 Roses“, Saulius Urbonavičius-Samas – merginas iki 25 metų amžiaus – Ugnę Valinčiūtę ir Giedrę Vokietytę, Vytautas Šapranauskas – jaunesnius nei 25 metų amžiaus vaikinus – Martyną Kavaliauską.