Žiūrovų sprendimu į kitą "X Faktoriaus" etapą pateko "4 Roses", Giedrė Vokietytė, Martynas Kavaliauskas ir RSP. Grumtis scenoje dėl išlikimo populiariajame šou šįkart teko Aleksandrai Metalnikovai ir Sauliui Šivickui. Atsisveikinti su projektu teko S. Šivickai. Mokytojai nusprendė, jog nuo projekto pradžios A. Metalnikova pasiekė kur kas daugiau, o esą S. Šivickas jos tiesiog nespėjo pavyti.

Tiesa, apklausoje dalyvavusių DELFI skaitytojų nuomonė sutapo su mokytojų. Jie taip pat išreiškė nuomonę, jog "X Faktorių" turėtų palikti S. Šivickas.

Sekmadienį scenoje nepasirodė TV3 muzikinio projekto lyderė Ugnė Valinčiūtė. Projekto prodiuseris ir mokytojas patikino, jog lyderė susirgo.

Tapome vieningos kaip niekad anksčiau. Tokiu mūsų pasiaukojimu ir susivienijimu negaliu atsidžiaugti. Jaučiu, kaip užsidegėm aistra siekti pergalės. Dirbame kaip vienas kumštis“, – teigė dailių merginų grupės narė Eglė Čepaitė. Eglė žadėjo – šeštajame „X Faktoriaus“ finale susprogdinti tikrą bombą.

"4Roses“ grupei savo išlikimą „X Faktoriuje“ teko ginti jau du kartus. Merginos tikino, kad padarys viską, kad trečią kartą ant iškritimo ribos balansuoti netektų, nes jausmas – kone žudantis. Tačiau „X Faktoriaus“ užkulisiuose slapta kalbama, kad kai kurie dalyviai taip tiki savo pergale, jog širdis nė nesudreba skelbiant šou išlikusiųjų vardus.

„X Faktoriaus“ finalui, kuris TV3 eteryje – vasario 17-ąją, pasiruošimas tiesioginėms kovoms įgauna vis didesnį pagreitį. Jau šį sekmadienį dalyviai apsiginklavo dviem dainomis. „X Faktoriaus“ režisierius Mindaugas Meškauskas prieš šou atskleidė: vakaras bus ypatingas ne tik dalyviams, bet ir TV3 žiūrovams.

„Gerbėjai išgirs dvigubai daugiau gerai žinomų dainų, o jų atlikėjams tai bus sunkiausių išbandymų vakaras. Laukia dvigubas jaudulys. Tokį krūvį atlaikyti nelengva, bet juk jie to verti! Juos palaiko visa Lietuva,tiesa?“ – retoriškai klausia projekto režisierius.

Kiekvieną sekmadienį „X Faktorių“ palieka vis po vieną dalyvį. Tiesioginėse TV3 transliacijose iš „X Faktoriaus“ kaimeliu tapusio Vilniaus priemiesčio Tarandės tarpusavyje kaunasi ne tikdalyviai, bet ir jų mentoriai – „X Faktoriaus“ teisėjai. Kiekvienas jų turi savo auklėtinių: Rūta Ščiogolevaitė ugdo vyresnius nei 25 metų amžiaus dalyvius – Aleksandrą Metalnikovą ir Saulių Šivicką, Saulius Prūsaitis muzikines grupes – RSP ir „4 Roses“, Saulius Urbonavičius-Samas – merginas iki 25 metų amžiaus – Ugnę Valinčiūtę ir Giedrę Vokietytę, Vytautas Šapranauskas – jaunesnius nei 25 metų amžiaus vaikinus – Martyną Kavaliauską.