„X Faktoriaus“ lyderės pasirodymui pakibus ant plauko, mentorius ja rūpinasi lyg dukra

Sekmadienis merginai gali tapti lemtingu išbandymu – ne dėl to, kad projekto dalyviai pirmą kartą vienos transliacijos metu atliks po du individualius kūrinius, bet todėl, kad Ugnė scenoje gali išvis nebepasirodyti. Kodėl Sauliaus Urbonavičiaus-Samo auklėtinės pasirodymas pakibo ant plauko?

„Temperatūra – 38,5. Nenusimuša, o tik kyla. Sloga tiesiog veda iš proto. Kosulys be paliovos drasko gerklę! Už ką man taip?“ – garsiai svarsto Ugnė, lyg bandytų įtarti piktus likimo kėslus, mėginančią nuo jos nusisukti Fortūną. – Atsibodo, pervargau... Kiek galima sirgti?“

„X Faktoriaus“ pažiba tikina, kad į peršalimo gniaužtus papuolė praėjusį sekmadienį Seimo organizuotame Lietuvos nepriklausomybės atgavimo minėjimo renginyje. Į ceremoniją Ugnė buvo pakviesta sudainuoti debiutinę savo „X Faktoriaus“ dainą – Manto Jankavičiaus ir Ievos Narkutės „Raudoni vakarai“.

„Jau iškart po pasirodymo pajaučiau, kad man negerai. Tačiau sekmadienį į „X Faktoriaus“ sceną lipti juk reikėjo. Karščiavimą trumpam apmalšinau vaistais. Jau pirmadienį supratau, kad man – šakės. Šis sekmadienis jau nebe už kalnų, o aš labiausiai jaudinuosi dėl balso – kuo toliau, tuo blogiau“, – liūdesnio neslepia dvidešimtmetė gatvės muzikantė.

Tiesa, sunkaus peršalimo užkluptos Ugnės nepalieka jos mentorius Samas. „X Faktoriaus“ prodiuseris ne tik pats rūpinasi, kad Ugnė patogiai pasiektų gydytojus, bet ir pats vaistų nuperka. „Samas labai atsakingas ir rūpestingas. Išgyvena, rašo SMS ir skambina, klausia, ar man geriau. Jaučiuosi lyg kokia dukra... Dėl to esu labai laiminga“, – susižavėjimo Samo rūpestingumu neslepia U. Valinčiūtė.

Kiekvieną sekmadienį „X Faktorių“ palieka vis po vieną dalyvį. Tiesioginėse TV3 transliacijose iš „X Faktoriaus“ kaimeliu tapusio Vilniaus priemiesčio Tarandės tarpusavyje kaunasi ne tik dalyviai, bet ir jų mentoriai – „X Faktoriaus“ teisėjai. Kiekvienas jų turi savo auklėtinių: Rūta Ščiogolevaitė ugdo vyresnius nei 25 metų amžiaus dalyvius – Aleksandrą Metalnikovą ir Saulių Šivicką, Saulius Prūsaitis muzikines grupes – RSP ir „4 Roses“, Samas – merginas iki 25 metų amžiaus – Ugnę Valinčiūtę ir Giedrę Vokietytę, Vytautas Šapranauskas – jaunesnius nei 25 metų amžiaus vaikinus – Martyną Kavaliauską.