„Aš esu tikrai nustebintas tokia talentų gausa. Man labai džiugu, kad mūsų šalyje yra tiek gabių atlikėjų ir aktorių”, - komisijos nariu tapęs, pasirodymus stebėdamas negalėjo atsidžiaugti aktorius Saulius Siparis.

Donalda Meiželytė labai apsidžiaugė savo vaidmeniu. „Būti Džordana Butkute man yra tikra garbė. Ar ir aš tokia pati skandalistė kaip ir ji? Galiu pasakyti viena – esu laisvas žmogus gyvenime, ir dar dvigubai tokia scenoje. Jei nori nesukelti apie save jokių apkalbų - pirmyn, pasiimk kastuvuką ir pasikask iš karto net iš namų neišėjęs. Kam rūpi kažkieno kito gyvenimo normos?”, - prieš pasirodymą atviravo Donalda Meiželytė ir skyrė savo dainą Nijolei Oželytei, nes D.Butkutės daina „Nemylėjau tavęs” jai labai patinka.

Ruslanui Kirilkinui teko įkūnyti vieną iš originaliausių ir stipriausių moterų Lietuvos estradoje. „ Aš tikrai jaudinuosi, nes turiu įkūnyti savo vokalo mokytoją, o kai žmogų gerai pažįsti ir labai gerbi - užduotis pasunkėja dvigubai. Daug kas sako, kokia ta Rosita arogantiška – o žinokit, nė velnio, ji labai stipri moteris o ta arogancija yra tik jos kaukė, kuri padeda apsisaugoti nuo nereikalingų žmonių jos gyvenime”, - pasakojo R.Kirilkinas prieš pat pasirodymą. Ar komisija pamilo Rosita Čivilyte tapusį R.Kirilkiną, kuriam iki šiol sekėsi pirmauti projekte?

Dar vienas pasirodymas nustebinęs komisija buvo Renatos Norvilės virtimas Patricia Kaas. „ Patricia Kaas man yra absoliutus autoritetas. Nuo pat mažų dienų aš žavėjausi jos seksualumu , stiliumi ir aišku, neįtikėtino grožio dainomis", - pasakojo Norvilė. Kuris iš komisijos narių neteks žado ir prisipažins, kad labai pavydi R.Norvilės vyrui Deiviui ?

Taip pat pamatysite kaip Soliaris virto Radžiu, kodėl Viktorui Malinauskui vaidinti Joe Cockerį buvo ypač sunki užduotis ir kaip Liepai Mondeikaitei sekėsi įkūnyti savo moteriškąjį pradą Mariah Carrey vaidmenyje?

Garsiausi pasaulio atlikėjai, mylimiausios žvaigždės, daug netikėtumų ir pats tikriausias karnavalas jau šį vakarą 20.25 „Muzikinėje Kaukėje" per BTV.