Moteriškoji, švelnumą spinduliuojanti R. Norvilė pasikeis taip, kad komisijos nariai jai patars – „Laikas tapti rokere“. Įvertinkit ir jūs, ar vis dar verta kasas auginti Deivio žmonai? Irena Starošaitė, prikėlusi Lietuvos estrados pradininkę Danutę Neimontaitę, sulauks pačių kontraversiškiausių pasiūlymų. Jai bus pasiūlyta eiti ir į kairę, ir į dešinę.

Dar vienai atlikėjai „Muzikinė kaukė“ leis toliau gilintis į savo vyriškąjį pradą. Jau praėjusią savaitę gražuolė prisipažino, kad joje daugiau vyro nei moters. Šįkart ji toliau galės gilintis į vyriškąjį pradą. Liepos taikiklyje – 800 milijonų peržiūrų youtube surinkęs „Gangnam style“ storulis korėjietis.

„Įkūnyti tokį super populiarų, storą ir dar korėjietį vyrą, man atrodo labai nelengva užduotis“, - pasakojo L.Mondeikaitė jau suabejojusi ar užteks joje vyriškojo prado tokiai užduočiai. Tačiau jai išėjus į sceną, pažadame, kad ant savo kėdės nebenusilaikys vienas iš komisijos narių ir norės parodyti kaip jis moka klubus pagal „Gangman style“ kraipyti.

Tačiau čia tik linksmybių pradžia. Gyva muzikinė legenda Viktoras Malinauskas turėjo persikūnyti į kitą aklą muzikinę legendą. „Aš nuolat sulaukdavau kritikos, kad dainuoju prisimerkęs. Tačiau tai man padeda įsijausti. Bet prieš pasirodymą labai jaudinuosi. Toks atlikėjas. Toks kūrinys.“, - pasakojo dainininkas prieš pavirsdamas dieviško balso savininku Andrea Bocceli. Kodėl po V.Malinausko pasirodymo žadą prarado aktorė, komisijos narė L.Kalpokaitė?

O Donalda Meiželytė šį kartą išbandys jėgas Lietuvos estrados legendos Stasio Povilaičio vaidmenyje. „Aš S.Povilaičio dainą „Močiutė su džinsais“ skiriu savo sesei, kuri ją labai mėgsta. Ji tapo močiute, o aš esu oficiali močiutės sesė“, - pasakojo Stasiu Povilaičiu virtusi buvusi seimo narė Donalda Meiželytė. Tačiau į konkurencijos kovą su ja stojo komisijos narys, buvęs „Muzikinės kaukės“ dalyvis Aistis Mickevičius, kuriam pernai teko tokia pat grėsmingai sunki užduotis. Kuris laimės kovą? Kurio iš jų pasirodymas labiau panėšėjo į scenos grando?
Ruslano Kirilkino bus neįmanoma atpažinti. Jis tiesiog susitapatins su savo užduotimi – moterų numylėtiniu Robbie Williamsu.

Nuo kurio iš dalyvių balsų visai komisijai atsidarys stalčiai? Kaip Soliariui seksis tapti Dima Bilanu? Kaip komisija išsirinks patį geriausią pasirodymą iš tokios gausybės pačių įspūdingiausiųjų? Visa tai kartu su gražiausiomis dainomis, šventiškiausia nuotaika ir linksmiausiai nusiteikusiais atlikėjais – jau šį vakarą 20.25 per BTV!