Jau atskleisti 7 projekte dalyvausiantys chorai: Kauną į sėkmę ves šlagerių karaliai „16 Hz“, Druskininkus − „Chorų karų“ senbuvis Anatolijus Oleinikas, Panevėžį − „Lietuvos talentuose“ išgarsėjęs reperis Vytautas Matuzas, Tauragę − buvusi seimūnė, Lietuvos pop scenos diva Donalda Meiželytė, ypatingam Angelų sargų − Policijos chorui diriguos Vaida Genytė, o laimę Vilniuje atradusius dainingiausius žmones kovai burs merginų projektas „ŠarkA“.

Vos tik viešai paskelbus apie atranką į Vilniaus chorą, kuri vyks šį sekmadienį, gruodžio 9-ąją, 13.00 val. klube „Seacret“ (Vokiečių g. 2, Vilnius), radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėjos Raminta Vyšniauskaitė ir Gintarė Greičiūtė kibo viena kitai į plaukus ir abi pasišovė patekti į „ŠarkA“ vadovaujamą chorą. Merginos net susilažino − ta, kuriai nepasiseks, stebint filmavimo kameroms turės kišti ranką į terariumą su... tarantulais! Jų dydis siekia net 12 centimetrų!

„Manau, kad šios ekstremalios lažybos paskatins pasitempti. Tiek aš, tiek Gintarė, seniai svajojame dainuoti, tačiau vis kažko pritrūkdavo... Draugai galėtų patvirtinti, kad dainuoju nuolat ir visur, išvykose su manimi tikrai nebūna liūdna − kas nors groja gitara, o aš pritariu balsu. Esu pasiryžusi pereiti atranką į Vilniaus chorą, nes vorų, ypač tarantulų, labai labai bijau!“ − neslepia Raminta.

Ryto laidos „Šok į kelnes“ vedėja R. Vyšniauskaitė dalyvavo ne viename muzikiniame televizijos projekte, tačiau jos šlovės valanda išmušė pasukus į klubinės muzikos kultūrą. Raminta nuolat stoja prie pulto triukšmingiausiuose vakarėliuose visoje Lietuvoje. Pernai kartu su elektroninės muzikos diskžokėju ir muzikos prodiuseriu Andy Lau jos įrašytas muzikinis singlas „This Time“ socialiniuose tinkluose klausytas daugiau nei 35 tūkst. kartų, o „Power Hit Radio“ eteryje iš karto pateko į TOP 15.

„Power Hit Radio“ vakaro laidos „SMS pažintis“ vedėja G. Greičiūtė vokalo pas dainininką Sasha Song mokėsi pastaruosius dvejus metus, o dar keturiolika prieš tai – pas įvairius vokalo mokytojus. Sena jos svajonė − dainuoti, todėl Gintarė mano, kad TV3 televizijos ketvirtus metus iš eilės organizuojamas sėkmingas projektas „Chorų karai“ gali tapti tramplinu šuoliui į muzikinę šlovę. „Atėjo laikas išbandyti savo jėgas, užteks vien tik galvoti, metas pradėti veikti! Vorai yra pati didžiausia mano fobija, tad jei reikės, repetuosiu atrankai naktimis!“ − entuziazmu užkrečia mergina.

Visi Vilniuje gyvenantys ir čia laimę atradę sostinės „imigrantai“ kviečiami į Vilniaus choro atranką, kuri vyks jau šį sekmadienį, gruodžio 9 dieną, 13.00 val. klube „Seacret“ (Vokiečių g. 2, Vilnius). Merginų projektas „ŠarkA“ žada: „Šįsyk mes tikrai išplėšime pergalę Vilniui!“