„Sustiprintos grimerių pajėgos pirmąjį grimą pradės daryti nuo devynių ryto, kai iki transliacijos liks dar dešimt valandų. Pirma mūsų didelė patirtis buvo su Gintarės Gurevičiūtės ir Vytauto Maackoniu „Avataru“ filmų vakare, kai Gintarė, panorusi įsikūnyti į mėlynąją avatarę, buvo grimuojama beveik tris valandas“, - pasakojo viena LNK šokių projekto kūrėjų Kristina Matulaitytė.

Šį sekmadienį daugiausia grimo dailininkių pastangų reikės Donatui Baumilai, kuris Helovino vakarėlyje taps Fredžiu Kriugeriu. „Fredžio grimas labai sudėtingas, reikia iš latekso formuoti randus, tai ilgas ir kruopštus procesas, kurį pradėsime nuo pat sekmadienio ryto“, - pasakojo grimo dailininkė.

Helovino vakare Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis taps išprotėjusia medicinos sesele ir Frankenšteinu, Renata Uzialkaitė ir Vadimas Šuško – zombiais, Mantas Stonkus ir Ala Karpenko – klounu ir maniake mergaite.

Specialus antveidis konstruojamas į projektą grįžtančiam Merūnui, kuris šoks pasadoblį pagal filmą „Avinėlių tylėjimas“ ir įkūnys serijinį žudiką Hanibalą Lekterį.

Jurga Anusauskienė šį sekmadienį pagaliau įgyvendins du mėnesius brandintą ir repetuotą šokį ore. Pora šoks pakaruoklių šokį.

Pagal grupės „Prodigy“ muziką šoks nelabaisiais tapę Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus.

Ir tik dvi poros ignoruos Helovino temą. Tina ir Tadas Rimgaula šoks tango ir bus nemirtingi, nes, pasak Tinos, „mirti tingi“.

Tačiau didžiausią akibrokštą visiems pateiks Gintarė Gurevičiūtė ir Vytautas Mackonis, „Košmarų kambarį“ iškeitę į šokį savižudybių tema.

„Savo šokiu norime pasakyti šiek tiek daugiau. Jaunų žmonių savižudybės yra didesnis košmaras nei persirengti vampyru“, - pasakojo Gintarė. Vienos valsą šoksianti pora nori pasakyti, kad net, rodos, beviltiškoje situacijoje visada yra antra galimybė, ne tik drastiškas būdas pasitraukti iš gyvenimo.