TV3 dvidešimtmečio kino teatro repertuare – naujos puikiai kritikų įvertintos ir visame pasaulyje milžiniško populiarumo sulaukusios kino juostos, kuriomis galės mėgautis visa šeima.

„Mūsų televizijos žiūrovai jau įpratę tam tikromis dienomis eteryje matyti tam tikro žanro filmus, todėl šiuo atžvilgiu dvidešimtajame TV3 sezone liksime ištikimi savo žiūrovams – penktadienio vakarais 19.10 val. prie ekranų rinksis mažesnieji, o 21.00 val. – šiek tiek vyresni šeimos nariai galės stebėti milžiniškus biudžetus skaičiuojančius populiariausius veiksmo filmus. Šeštadieniais iš karto po ‚Šok su manimi‘ kviesime žiūrėti moterų dievinamus romantinius filmus, o sekmadienio vakarais po įspūdingų ‚X Faktoriaus‘ pasirodymų seks adrenalino, įtempto siužeto ir dramatiškų scenų kupini trileriai, veiksmo filmai, kurių ypač laukia vyrai“, – pranešime spaudai pasakoja TV3 užsienio programų vadovė Ieva Govedaitė.

Žiūrovai su nekantrumu laukia tokių eterio premjerų kaip Lietuvos kino teatrų lankomumo rekordus sumušęs „Tadas Blinda. Pradžia“ su garsiausiais šalies aktoriais, viso pasaulio kinomanams kvapą užgniaužęs tris Oskarus laimėjęs režisieriaus Jameso Camerono šedevras „Įsikūnijimas“ (Avatar), įspūdingas nuotykių filmas „Persijos princas: laiko smiltys“ (Prince of Persia: The Sands of Time), pirmasis ir antrasis „Geležinis žmogus“ (Iron Man), antroji „Naktis muziejuje“ (Night at the Museum: Battle of the Smithsonian), vizualinių efektų kupinas, dviejų Oskarų nominanto M. Night Shyamalano režisuotas filmas „Paskutinis Oro valdovas: Ango legenda“ (The Last Airbender), prikaustantis trileris „Įstatymus gerbiantis pilietis“ (Law Abiding Citizen) bei „Auksinio gaublio“ nominanto, aktoriaus Hugh Jackmano pasispardymas – „Iksmenai: pradžia. Ernis“ (X-Men Origins: Wolverine).

Televizijos dovanos žiūrovams ims žirti dar jubiliejinio sezono išvakarėse – rugsėjo pirmąją TV3 eteryje premjera visiems moksleiviams ir studentams: du Oskarus laimėjęs režisieriaus Timo Burtono šedevras „Alisa Stebuklų šalyje“ (Alice in Wonderland) su Holivudo numylėtiniais – Johnny Deppu ir Anne Hathaway. Iškart po jo Oskaro savininkė Nicole Kidman pakvies aplankyti „Australiją“ (Australia).

Gyvūnėlius mylintys vaikai penktadienio vakarus leis su pirmąja ir antrąja „Čihuahua iš Beverli Hilso“ (Beverly Hills Chihuahua) dalimi ir su komedija „Šuns kailyje“ (Shaggy Dog), o pakvaišusieji dėl nuotykių nepraleis filmų „Narnijos kronikos: liūtas, burtininkė ir drabužių spinta“ (The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe) bei „Narnijos kronikos: princas Kaspijanas“ (The Chronicles of Narnia: Prince Caspian).

Iš karto po filmų vaikams vietas prie televizorių ekranų užsiims paaugliai, nes TV3 eteryje jų lauks „Eilinis Džo. Kobros prisikėlimas“ (G.I. Joe: The Rise of Cobra), dvi „Transformerių“ (Transformers) istorijos, galingasis „Tronas. Palikimas“ (Tron: Legacy) bei į žiūrimiausių pasaulio filmų sąrašą įeinantis „Žvaigždžių kelias“ (Star Trek).

Šeštadieniais romantiškų pasakojimų išsiilgusios dailiosios lyties atstovės turės unikalią galimybę išvysti visą kostiuminių dramų kolekciją, kurios pažiba – Oskaro laimėtoja „Viktorija. Jaunoji karalienė“ (The Young Victoria).

Jaudinančios akimirkos laukia ir kitose TV3 premjerose: įspūdinga biografinė drama „Amelija“ (Amelia) su Hilari Swank ir Richardu Gere‘u pasakos apie be žinios dingusią garsią lakūnę, žiūrovus juokins ir graudins dviems Auksiniams gaubliams nominuota komedija „500 meilės dienų“ (500 Days of Summer), Harisonas Fordas sakys „Labas rytas“ (Morning Glory), Sandra Bullock netikėtai ištars „Piršlybos“ (The Proposal), romantinė komedija atskleis kas nutiko „Kartą Romoje“ (When in Rome), o žavioji Kristen Bell sušuks „Ir vėl tu!“ (You Again).

Sekmadieniai priklausys veiksmo, adrenalino ir įtampos mėgėjams. TV3 eteryje – Gerardas Butleris trileriuose „Įstatymus gerbiantis pilietis“ (Law Abiding Citizen) ir „Koriolanas“ (Coriolanus), nuotykių drama „Devintojo legiono erelis“ (Eagle of the Ninth), garsiųjų brolių Ethan ir Joel Coenų šedevras nominuotas net dešimčiai Oskarų – „Tikras išbandymas“ (True Grit), kultinis „Universalus karys. Kita karta“ (Universal Soldier: Regeneration), veiksmo drama „Nemirtingieji“ (Immortals), trileriai „Mechanikas“ (The Mechanic) ir „Profesionalai“ (The Killer Elite) su Jasonu Stathamu ir vyrų dievinamas „Konanas Barbaras“ (Conan the Barbarian).

LNK žiūrovams - bendradarbiavimo su galingiausiomis pasaulio kino studijomis vaisiai

Naują, aistringą 2012-2013-ųjų televizijos sezoną LNK pasitinka su didžiausiomis filmų premjeromis tiesiai iš pasaulio kino salių. Bendradarbiaudama su galingiausiomis pasaulio kino studijomis „Warner Bros“, „Sony“, „NBCUniversal“, LNK televizija parodys net keliasdešimt filmų premjerų, iki šiol nerodytų per nemokamą televiziją. 

Nuo „Oskaru“ apdovanoto veiksmo filmų giganto „Tamsos riteris“ iki lyriškųjų „Sidabrinėmis gervėmis“ apipiltų A. Puipos „Miegančių drugelių tvirtovės“, nuo paslaptingo „Užtemimo“ su brangiausiai apmokama šių laiku aktore Kirsten Stewart iki „Saulėlydžio“ serijos parodijos „Vampyrai užkniso juodai“, nuo genialiojo Martino Scorsese režisuotos „Kuždesių salos“ iki dar vieno Madonnos bandymo režisuoti „Mes tikime meile“, nuo gigantiško biudžeto katastrofų filmo „2012-ieji“ iki romantinės komedijos „Jis sako "Taip!“ su Jimu Cerry, nuo „Linkėjimų iš Paryžiaus“ iki linkėjimų iš „Monte Karlo“. Kiekvienas žiūrovas ras savo filmą „Superkine“ šeštadieniais, „Penktadienio bomboje“, „Kino pusryčiuose“, „Vakaro seanse“ ir kitose LNK filmų rubrikose.

Šį sezoną televizijos žiūrovai LNK eteryje pirmą kartą išvys pagal Dano Brauno knygą sukurtą filmą „Angelai ir demonai“. 1,27 mln. Lt pajamas Lietuvoje atnešusio skandalingojo „Da Vinčio kodo" tęsinyje dinamiško detektyvinio tyrimo maršrutas žiūrovus ves į paslaptingas kriptas, pavojingas katakombas, apleistas bažnyčias su slaptais senoviniais ženklais. Kritikai „Angelus ir demonus“ giria labiau už „Da Vinčio kodą“, o mistinio trilerio sėkmės receptas – ne tik kraują stingdantis veiksmas su katalikiško pasaulio paslaptimis, bet ir nuostabus Europos aktorių ansamblis. Šalia dviejų „Oskarų“ laureato Tomo Hankso - britas Ewanas McGregoras ir danas Nikolajus Lie Kaasas, vokietis Arminas Muelleris Stahlis, švedas Stellanas Skarsgardas ir žydė Aylet Zurer.

Kol simbologas Robertas Langdonas aiškinis kėslus nuo Žemės paviršiaus nušluoti Vatikaną, geologijos profesorius Trevoras Andersonas leisis ieškoti dingusio pasaulio. Nuotykių ieškotojai pasiryžę pasiekti Žemės centrą ir įminti mūsų planetos paslaptis naujame filme klasikinį Jules Vernes romaną „Kelionė į Žemės centrą“. F.Scotto Fitzgeraldo novelė apie Bendžaminą Batoną, kuris gimė būdamas 80-ies metų senukas ir kasmet vis jaunėjo, buvo statytas ne kartą. Tačiau naujausia ir įspūdingiausia versija su Bradu Pitu ir Cate Blanchett buvo nominuota net 13 „Oskarų“ ir pelnė 3. „Keista Bendžamino Batono istorija“ – neabejotinai vienas naujojo LNK sezono filmų hitų.

Naujajame sezone – ir „Auksiniam gaubliui“ nominuotas filmas „Meilė ir kiti narkotikai“ su „Ir velnias dėvi Prada“ žvaigžde Anne Hathaway. Jis – apsukrus bei be galo mylimas moterų jaunuolis, pardavinėjantis "Viagra". Ji - žavinga jauna mergina, itin vertinanti gyvenimo laisvę ir serganti nepagydoma Parkinsono liga. Susitikę Jamie ir Maggie vienas kitame atranda tai, ko, regis, ieškojo visą gyvenimą. Holivudo superžvaigždės Jennifer Aniston herojė iš komedijos „Nepageidaujami genai“ taip ir nesurado savo antrosios pusės, todėl sukurti gyvenimo pilnatvei jai prireikia... spermos donoro. Tik, deja, viskas nebūna taip paprasta: mergina per apvaisinimo vakarėlį patiria šiokių tokių nuotykių, o tai ima aiškėti, kai jos sūnui sukanka šešeri.

Viena gražiausių pasaulio moterų, „Oskaro“ laureatė Charlize Theron su komiku Willu Smithu pasirodys iš koto verčiančioje komedijoje „Henkokas“, o Martinas Lawrence – vos pernai į kino teatrus atkeliavusioje komedijoje „Didžiosios motušės namai. Obuolys nuo obels“.

Tarp kitų šio sezono televizinių premjerų - kriminalinė drama „Puikybė ir garbė“ su Colinu Farrellu, „Ikaras“ su Dolphu Lundgrenu, veiksmo komedija „Ponas ir Ponia gangsteriai“ su Ashtonu Kutcheriu ir Katherine Heigl, mokslinė komedija „Karštas kubilas laiko mašina“ su Johnu Cusacku, veiksmo komedija „Rizikinga erzinti diedukus“ su plejada kino veteranų, tarp jų - Morganu Freemanu ir Helen Mirren, veiksmo filmas „Spąstai“ su Bruce Willisu, veiksmo komedija „Su kirpėju Zohanu geriau nejuokauk“ su Adamu Sandleriu, komedijos „Dideli pinigai“ su Diane Keaton ir Katie Holmes, „Žvėrelių maištas“, „Ketverios kalėdos“, „Vaikinams tai patinka“ ir „Rūkstantys tūzai 2“.